reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A jak piersi po karmieniu? Nie wisza brzydko mówiąc?
Ja pierwszą karmiłam 6 miesiecy, drugą 18 miesięcy. Piersi są wręcz idealne ;). Nic nie obwisły, nie zwiotczały. Myśle, że na ich kondycje ma wpływ dobra bielizna, oraz inne czynniki genetyczne. Moja przyjaciółka baaardzo schudła przy karmieniu i piersi tez jej spadły, ale ona miała problrm z tarczycą i nadal ma i stąd te zmiany. Ja liczę, że moje też trochę spadną ;), chociaż w ciąży jakoś bardzo nie urosły, ale wolałabym bym mimo wszystko spadły do miseczki B lub C ;).
 
reklama
Również robię prywatnie ,ale u mnie wyniki wydrukowane bez podpisu są nie ważne niestety ... Więc muszę latać osobiście odebrać.

@AS39 Piersi po karmieniu to chyba problem u każdej kobiety . Ja karmiłam 2,5 roku i niestety nie były one już takie jak przez ciąża. Ale też nie mogę narzekać. Zobaczyny jakie będą po drugiej ciąży :)


Dziewczynki od 2 nocy mam skurcze przepowiadające, ale tej nocy były silniejsze . Do tego młody wciskał się jeszcze bardziej ,więc tą noc miałam w ciapki. Dziś wizyta + ktg 🙂
Ledwo już chodzę, ale jeszcze daje radę. Myślę ze to kwestia kilku dni :)
No to może młody jednak wcześniej wyskoczy :), tak jak chciałaś. Daj znać jak po wizycie
 
Hej dziewczyny, ja po wizycie. Dziś 36+4. Nie ma żadnych oznak zbliżającego się porodu. Maluszek dosłownie malutki 2650g. Mogę z planowanym cięciem jeszcze sporo poczekać🙂 I dobrze 👍Może uda się nawet tą ciążę donosić do 40 tygodnia🙂 Wygląda na to że moi chłopcy nie spieszą się tak bardzo jak dziewczynka.
 
Więc tak, jestem po wizycie. Skierowanie mam na poniedziałek, w skierowaniu napisane jakieś dziwne skróty 😂 Gin mówi że mogą mnie przyjąć, ale nie muszą, o wszystkim zadecyduje lekarz dyżurujący ,ale ze względu ma cukrzycę musi skierować mnie w 39 tc .
Szyjka długa ani drgnie, stwierdził że gdyby nie cukrzyca to spokojnie mogłabym jeszcze z 2 tygodnie śmigać.
Także w poniedziałek rano idę na izbę przyjęć, ciekawe czy mnie przyjmą, czy odeślą. I jakie czynniki mogą na tym zauważyć 🤔

Acha co do porodu sn mówi że w związku z tym ze miałam już cc mogą mimowolnie z automatu chcieć zrobić mi kolejne . Ja mam dużą nadzieję że jednak będziemy próbować vbac. Jednocześnie jeśli skurcze się nie zaczną to Beda chcieli podać oxy...
 
Więc tak, jestem po wizycie. Skierowanie mam na poniedziałek, w skierowaniu napisane jakieś dziwne skróty 😂 Gin mówi że mogą mnie przyjąć, ale nie muszą, o wszystkim zadecyduje lekarz dyżurujący ,ale ze względu ma cukrzycę musi skierować mnie w 39 tc .
Szyjka długa ani drgnie, stwierdził że gdyby nie cukrzyca to spokojnie mogłabym jeszcze z 2 tygodnie śmigać.
Także w poniedziałek rano idę na izbę przyjęć, ciekawe czy mnie przyjmą, czy odeślą. I jakie czynniki mogą na tym zauważyć 🤔

Acha co do porodu sn mówi że w związku z tym ze miałam już cc mogą mimowolnie z automatu chcieć zrobić mi kolejne . Ja mam dużą nadzieję że jednak będziemy próbować vbac. Jednocześnie jeśli skurcze się nie zaczną to Beda chcieli podać oxy...
To będziemy trzymać kciuki w poniedziałek.
 
@agnik31 to fajnie, że wiesz, że donosisz:). Ja też bym chciała mieć takie wiadomości :). A malutki jeszcze przez te 2 tygodnie nabierze masy :).
@Doriis trzymam kciuki za poniedziałek :). Żeby było po Twojej myśli :).
 
@sariska myślę że mogę już zostać i urodzić. W niedzielę będę na piłce się bujać - miejmy nadzieję że pomoże.

Byłam dziś na zakupach z mamą, bo sama już nie daje rady . Obleciałyśmy chyba wszystkie galerie 🙈 ,musiałam córce ciuchy dokupić, że wszystkiego mi wyrasta- po kim ona taka duża jest 🙈🤔
Mimo spacerów, całodziennego chodzenia po mieście ,młody ma mnie gdzieś i nie chce wyjść. A wczoraj to impreza była w brzuchu 😄
 
Ja też po wizycie. 38 tydzień skończony. Za tydzień na oddział, niestety dziecko się nie obróciło...
 
Ja też po wizycie. 38 tydzień skończony. Za tydzień na oddział, niestety dziecko się nie obróciło...
Czasem tak się zdarza. W mojej pierwszej ciąży córka też nie miała ochoty obrócić się. Nic się nie martw będzie dobrze. Dla pocieszenia powiem ci że mimo iż rodziłam przez cc 6 lat temu, tak wczoraj dowiedziałam się że poród VBAC - na który tak z utęsknieniem czekam ,niekoniecznie musi być. Może być tak że lekarz dyżurny stwierdzi że robimy cc ... też się zdołowałam, bo miało być tak pięknie. Ale cóż, ważne żeby wszystko było dobrze i maleństwo zdrowe .

Pięknego dnia kochane :*
 
reklama
Dzień dobry mamusie :).
@Lil12 to malutka uparciuszek, ale wiesz teraz to pozytywne nastawienie. Za tydzień idziesz na oddział i pewnie dnia następnego dzieciatko będzie na świecie. Nie będziesz w tej niepewności ile jeszcze dni zanim zdecyduje się przyjść na świat :).
@Doriis ja marze, żeby pójśc do sklepu i zobaczyć inne rzeczy, ale przez ten remont 😱 czasu mi zabraknie ;). Haha

Ale młode zrobione mają :), jeszcze tylko pokój młodego :). I dziś już będzie tapeta :), a jak ona to jutro poproszę, żeby złozył łóżeczko :). Kurczę przez to, że to imię jeszcze nie jest na 100 %, nie mogę mu zrobić imienia z literek bawełnianych :/. Buu
No nic dziś pospałam ;), lecę na badania :)
Miłego dzionka dziewczynki
 
Do góry