reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

agnik31

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
2 Kwiecie艅 2020
Post贸w
93
Rozwi膮zania
0
Potwierdzam馃檪 Przeci膮gania, falowania i wystawianie n贸偶ek i r膮czek w najmniej oczekiwanym momencie馃槒 dzi艣 przez pewien czas dodatkowo napieranie w d贸艂. To nie by艂o przyjemne馃槓 ruchy s膮 zr贸偶nicowane. Bywaj膮 dni baaardzo spokojne, 偶e nawet si臋 troch臋 martwi臋 czy wszystko Ok. oraz takie, 偶e taniec brzucha widoczny jest z daleka nawet dla os贸b postronnych馃槃

reklama

Doriis

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
20 Kwiecie艅 2020
Post贸w
191
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny stresuje si臋 tym poniedzia艂kiem. Tym 偶e mog臋 nie mie膰 rozwarcia ,brak skurczy itp. Od dzi艣 skacze na pi艂ce i szczerze w膮tpi臋 ,a raczej mam pewno艣膰 偶e to nic nie da ... Martwie si臋 tym 偶e mnie na st贸艂 wezm膮... :(

reja87

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
12 Maj 2020
Post贸w
87
Rozwi膮zania
0
A ja bym wola艂a cesarke a nie chc膮 zrobi
Dziewczyny stresuje si臋 tym poniedzia艂kiem. Tym 偶e mog臋 nie mie膰 rozwarcia ,brak skurczy itp. Od dzi艣 skacze na pi艂ce i szczerze w膮tpi臋 ,a raczej mam pewno艣膰 偶e to nic nie da ... Martwie si臋 tym 偶e mnie na st贸艂 wezm膮... :(
Nic si臋 nie stresuj. Ty si臋 boisz cc a ja si臋 boje 偶e go mi nie zrobi膮 馃槅馃槅. Ja we wtorek ide do lekarza ale te偶 wiem 偶e mam szyjke d艂ug膮 i zamkni臋ta. Uparli si臋 偶e mam rodzi膰 naturalnie wi臋c b臋de tak chodzi膰 w ci膮偶y w niesko艅czono艣膰 albo b臋d膮 pr贸bowa膰 oksytycyne dawa膰.

Nerwic贸wka35

Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2020
Post贸w
231
Rozwi膮zania
0
My艣l pozytywnie, odpowiednie nastawienie potrafi zdzia艂a膰 cuda! Wszystko b臋dzie dobrze, mocno trzymam kciuki! :)

Doriis

Do艂膮czy艂(a)
20 Kwiecie艅 2020
Post贸w
191
Rozwi膮zania
0
Wy mi lepiej powiedzcie co zrobi膰 aby rozwarcie mie膰 馃槀馃槀馃檲

Nerwic贸wka35

Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2020
Post贸w
231
Rozwi膮zania
0
Wy mi lepiej powiedzcie co zrobi膰 aby rozwarcie mie膰 馃槀馃槀馃檲
Ja mam szyjk臋 0,5 i rozwarcie 2 cm (info z wizyty w 艣rod臋) lekarka m贸wi艂a zeby du偶o chodzi膰, szczeg贸lnie po schodach... 馃
Wy mi powiedzcie co mam zrobi膰 偶eby pozby膰 si臋 zgagi.... Dopad艂a mnie chyba najgorsza zgaga w 偶yciu... Mleko i mi臋ta nie pomagaj膮 馃槱馃槱馃槱

reja87

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
12 Maj 2020
Post贸w
87
Rozwi膮zania
0
Ja mam szyjk臋 0,5 i rozwarcie 2 cm (info z wizyty w 艣rod臋) lekarka m贸wi艂a zeby du偶o chodzi膰, szczeg贸lnie po schodach... 馃
Wy mi powiedzcie co mam zrobi膰 偶eby pozby膰 si臋 zgagi.... Dopad艂a mnie chyba najgorsza zgaga w 偶yciu... Mleko i mi臋ta nie pomagaj膮 馃槱馃槱馃槱
Rennie pastylki mo偶esz. Ja na noc zawsze biore do ssania

reklama

sariska

Do艂膮czy艂(a)
23 Stycze艅 2020
Post贸w
370
Rozwi膮zania
0
@Doriis m贸j gin m贸wi艂, 偶e ka偶da ingerencja w szyjk臋 na ni膮 reaguje ;)... tak偶e opr贸cz pi艂ki z m臋偶ulem pogadaj ;). I nie stresuj si臋... idziesz na oddzia艂 :), tam zrobi膮 badania powiedz, 偶e chcia艂aby艣 naturalnie... i zobaczysz co Ci powiedz膮.
@reja87 A Ty na kiedy masz termin (Sorki mi ju偶 wszystko z g艂owy wypada)... zobaczysz mo偶e akurat zrobi膮 Ci cc.... czekanie do terminu jest niestety m臋cz膮ce ;).
@Nerwic贸wka35 bidulko z t膮 zgag膮, pewnie m艂oda uciska. Cho膰 pewnie ka偶dy Ci m贸wi, 偶e w艂osy rosn膮;). Nic a nic w tym prawdy nie ma.

Tak zgadza si臋 z ruchami i kopanie, u mnie falowanie , n贸偶ki r膮czki wychodz膮 w r贸偶nych miejscach. A brzuch to taki 艣mieszny mia艂am, 偶e w szoku by艂am jakbym dziur臋 mia艂a w brzuchu.
Niestety remont mnie wyka艅cza, ale ju偶 du偶o pra膰 zrobionych :). Jutro jeszcze wywalenie maskotek i chyba prawie wszystko b臋dzie gotowe. I jestem happy bo uszatek mi si臋 zmie艣ci do pokoju :). Tak偶e na spokojnie b臋d臋 sobie karmi膰 w fotelu :)

Mi艂ego wieczorku

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 艢l膮sk Lipcowe mamy 2020 42
M czerwcowe mamy 2019 Przysz艂e mamy 1
Ces Czerwcowe Mamy 2019 Czerwcowe mamy 2019 23273
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 Czerwcowe mamy 2018 14147
Kum Czerwcowe mamy 2017 Dzieci urodzone w czerwcu 2017 36463
K Czerwcowe mamy :))))) Dzieci urdzone w czerwcu 2016 1
malena100 Czerwcowe Mamy 2016 Dzieci urdzone w czerwcu 2016 4443
alleandra Czerwcowe love Czerwcowe mamy 2020 0
mea_osi Mniejsze i wi臋ksze spotkania czerwcowe Dzieci urodzone w czerwcu 2014 33
mea_osi Czerwcowe Mamusie 2014 - Lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2014 4
fioletowa Czerwcowe dzieciaczki - lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2
blond_20 Mamusie czerwcowe u lekarza:) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 1191
Mamoot Czerwcowe smako艂yki_przepisy :) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 623
KasiaDe Czerwcowe Dzieci Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 74
Agatatje CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 118
Agatatje czerwcowe ploteczki :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 11242
O Nasze malusie-czerwcowe brzusie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 1206
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 166
Dolvit Ksi膮偶ki "Mamy dla mamy" lub inne Mamu艣kowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuj臋 porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Powa偶na decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrow膮,kt贸ra zechce pom贸c? Potrzebuj臋 porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuj臋 porady 0
B MAMY Z 艁ODZI I OKOLIC Mamy z r贸偶nych miejscowo艣ci 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuj臋 porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 14431
M Jak si臋 czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ci膮偶y. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 29
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 1
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 0
KarolinaMajewska Poszukuj臋 mamy kt贸ra mia艂a problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuj臋 porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 11045
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy sko艅czone 2 miesi膮ce a u mnie pojawi艂 si臋 problem z pokarmem. Potrzebuj臋 porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuj臋 porady 88
aniaslu Mamy dzia艂amy, czyli zaczynamy :) Mamy dzia艂amy. III Edycja 289
K M艂ode mamy Potrzebuj臋 porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Pa藕dziernikowe mamy 2020 Pa藕dziernikowe mamy 2020 13346
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Anio艂k贸w 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAK脫W Potrzebuj臋 porady 0
K Rozkr臋canie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuj臋 porady 46
Preggers Wrze艣niowe mamy 2020 Wrze艣niowe mamy 2020 6904
M Mamy le偶膮ce z niewydolno艣ci膮 szyjki. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 6
S Mamy ze 艣l膮ska, pro艣ba o opinie. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 15
R贸偶amama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7618
Maluta Czy s膮 tutaj mamy z endoprotez膮 biodra? Pa藕dziernikowe mamy 2019 0
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10