reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja też tak mam, a to już 20 tydzień [emoji846] spokojnie podobno jeszcze całkiem długo może tak być [emoji846]
Dziewczyny czy to normalne ze w 18 tyg czuc ruchy dziecka tak nisko? Jak moja dzidzi sie rusza to bardzo nisko, nie w brzuchu ani nic tylko tutaj nad spojeniem lonowym albo pomiedzy biodrami gdzie sa jeszcze wlosy lonowe, usg mam za 2tyg, ale zaczelam sie zastanawiac czy nie powinno byc wyzej?
 
Dziewczyny czy to normalne ze w 18 tyg czuc ruchy dziecka tak nisko? Jak moja dzidzi sie rusza to bardzo nisko, nie w brzuchu ani nic tylko tutaj nad spojeniem lonowym albo pomiedzy biodrami gdzie sa jeszcze wlosy lonowe, usg mam za 2tyg, ale zaczelam sie zastanawiac czy nie powinno byc wyzej?
20 tydz i też czuje tylko na dole ruchy :)
 
Kochane jak to u was bylo z objawami na początku ciazy?? Ja obecnie jestem w 10 tc. Od początku ciąży mialam bóle podbrzusza + pelne, obolale cycki. Od 1.5 tyg objawy ustały. Ginekolog dopiero za 1.5 tyg. Jak to u Was było, bo przyznam, ze sie troche niepokoje
 
reklama
Do góry