reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry wszystkim :)
Ja ogólnie mam wstręt do mięsa, wędlin itd ale wczorak mialam takiego smaka na mc donalda ze dzis zaluje bo boli mnie żołądek ale dziwne że to zjadlam. W sumie może dlatego że mięsa tam jest niewiele 😂😂
U mnie piersi bola bardzo az czasem ciagna a w dzień bywa ze w ogole :)
Jutro wizyta, nie moge sie doczekac.
Ale ci zazdroszczę tej wizyty, u mnie kolejna dopiero 19 listopada, więc trochę poczekam :) Ale w sumie to mi pasuje, ostatnio wszystko było ok, nie ma sensu sprawdzać co chwilę, a to będzie 12 tydzień, 11 w sumie według USG, więc akurat będę miała przed testami genetycznymi:) chociaż niecierpliwość jest okropna :)
 
Ale ci zazdroszczę tej wizyty, u mnie kolejna dopiero 19 listopada, więc trochę poczekam :) Ale w sumie to mi pasuje, ostatnio wszystko było ok, nie ma sensu sprawdzać co chwilę, a to będzie 12 tydzień, 11 w sumie według USG, więc akurat będę miała przed testami genetycznymi:) chociaż niecierpliwość jest okropna :)
No ciekawe kiedy ja bede miala kolejna, chcialabym chodzic co tydzień i sprawdzać czy jest ok i jak sie zmienia 😂
Ja 27 listopada mam prenatalne 🙈 strasznie sie boje ich no ale co ma być to będzie
 
No ciekawe kiedy ja bede miala kolejna, chcialabym chodzic co tydzień i sprawdzać czy jest ok i jak sie zmienia 😂
Ja 27 listopada mam prenatalne 🙈 strasznie sie boje ich no ale co ma być to będzie
Ja czekam właśnie na to wizytę, a po niej od razu umowie nifty. Nie chce wcześniej rezerwować terminu, gdyby coś miało pójść nie tak. Ale widzę, że terminy sa dostępne praktycznie z dnia na dzień, więc nie powinno być problemu
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie a po co wy robicie te ninfy i genetyczne? To potrzebne jest? Każdy gin to robi? Czy trzeba się upomnieć???
Te testy z tego co wiem mozesz zrobic od 10 tyg i robisz to na własną rękę w specjalnych miejscach. Tego się chyba nie robi u ginekologa 🤔 ale niech sie laski wypowiedza ktore bardziej w tym siedza:)
 
Ja czekam właśnie na to wizytę, a po niej od razu umowie nifty. Nie chce wcześniej rezerwować terminu, gdyby coś miało pójść nie tak. Ale widzę, że terminy sa dostępne praktycznie z dnia na dzień, więc nie powinno być problemu
Super :)
Ja tylko sie zastanawiam czy to nie tak jak chyba dory pisala ze to jednak statystyka bo po.co im opis usg
 
Super :)
Ja tylko sie zastanawiam czy to nie tak jak chyba dory pisala ze to jednak statystyka bo po.co im opis usg
Generalnie ja bym tych badań nie robiła na własną rękę, ale skoro mama chce mi ze sprezentować, to skorzystam z okazji. Nie mogą bazowac tylko na USG, ono chyba jest potrzebne tylko do dokładnego określenia wieku ciąży. Nie sa przecież w stanie z nich wyczytać chromosomów płci i innych tego typu danych. Generalnie jak już mówiłam, sama na pewno bym sie nie zdecydowała - głównie ze względu na koszmarna cenę. Ale skoro sa bezinwazyjne i w niczym nie szkodzą, to skorzystam z okazji :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam dosłownie zgon. Ból głowy, wymioty... zdarłam gardło! Nie mogę śliny przełykać spokojnie 😭 Mój narzeczony pierwszy raz słyszał jak wymiotowałam. Powiedział, że jakby jakiś potwór ze mnie wychodził 🤣
Ale do śmiechu mi nie było. Jestem zmęczona, bez sił, głodna ale jeść nie mogę bo się cofa...😞

Mi włosy nie wypadają na szczęście.
Witam w klubie obrzygańców😉 polecam tabletki na mdłości MAMMARIN. Bardzo mi pomagają. Już nie wymiotuje po wszystkim. Wczoraj pierwszy dzień bez żadnych wymiotów. Mdli i muli trochę. Wstręt do większości potraw pozostał ale jest dużo lepiej🙂 ważne że bez uporczywych wymiotów po każdym posiłku.
Hej dziewczyny. Takie pytanie do tych, które miały poprzednią trudną ciążę.
Czy lekarz skierował Was od razu na zwolnienie czy póki nic się nie dzieje to normalnie funkcjonujecie? Pracujecie, itd.?
Zwolnienie dostałam od dwóch kresek na teście. Do tego leki ( zastrzyki neoparin i tabletki luteina) teraz jeszcze muszę leżeć bo mam jakiegoś krwiaka. Jestem po dwóch stratach.
Hej dziewczyny. Mam pytanie a po co wy robicie te ninfy i genetyczne? To potrzebne jest? Każdy gin to robi? Czy trzeba się upomnieć???
To są dodatkowe badania genetyczne robione z krwi matki jest wyodrębnione dna płodu. Są to badania 100% płatne. Nie są refundowane.
 
Do góry