reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
z tego co czytalam, nifty mozna zrobic szybciej, od 10 tygodnia :) ja mam wrazenie, ze teraz kazdy dzien sie liczy.


dziewczyny, moja fasola chyba bedzie jakims fanem jedzenia. jestem nienażarta. maz juz podejrzanie na mnie spoglada [emoji28] oczywiscie mam tak na wybrane rzeczy (szkoda ze slodycze tez sie wliczaja), bo na mysl o niektorych mi niedobrze[emoji28] ale dzisiaj dostalam jakiegos trybu gotowania, przychodza znajomi, robie od rana jakies rzeczy i nawet piekę cinnamon rolls [emoji23]
Jezu ja też jestem ciągle głodna!
 
Przyszły tydzień to tydzień wizyt jak widzę 😄 ja wtorek wizyta 😍

To wizytujemy razem 😁
W pierwszej ciąży zrobiły mi się piękniejsze niż wcześniej - rosły szybciej, pod koniec ciąży miałam już poza tyłek, były lśniące i po prostu cudowne, potem długo takie zostały. Zaczęły wypadać coraz więcej pod koniec sierpnia, pod koniec września zaszłam w ciążę. I to się ciągnie i jest coraz gorzej. Mąż odkurza codziennie mieszkanie. To, co zbiera codziennie z podłóg jest jak plaga. Miło że czesze je często i wyciągam od razu że szczotki. Lnieje :(
Mi moje teraz tez wychodzą garściami 😞 Jakby opierać się na ludowych przesądach, to ewidentnie u mnie by była córka 🤣 Bezydka cera, włosy wyłażą garściami, ciagle chodzę i śpię i mnie muli cały dzień (na szczęście bez wymiotów - chociaż dzisiaj niestety zwróciłam to i owo, ale to przez pizzę, bo coś mi nie podeszła...), przez to wszystko wyglądam jak zombie, a nie kwitnąca kobieta w ciąży 😪
 
Widzę, że część z Was już z rozkręcony mi objawami.
U mnie początek początku i mam nadzieję, że więcej nic się nie pojawi.
Przy córce miałam silne mdłości i ciągle bym spala, potem przymusowe lezenie plackiem przez dwa miesiące. Oby tylko się to nie powtórzyło
 
Przeszłam pozamaciczną w styczniu. Uwierzcie, jeśli zaczęło by was boleć z tego powodu to nie ma chyba bólu nawet do porównania. Na momencie zgięło mnie w pół, słabo,kroku nie mogłam zrobić. To był dramat. Dobrym wyznacznikiem pozamacicznej jest badanie progesteronu. W pozamacicznej miałam progesteron 6 w 6tc. A teraz miałam 33 bez żadnych leków w 5tc. Już po samym tym mi powiedział lekarz że w 99% wyklucza pozamaciczną. Dodatkowo miałam dość częsty objaw pozamacicznej jakim jest ból ramienia. I to taki, że ręką nie szło ruszać. Także na luzie [emoji846]
Czytalam, ze taki ból na początku ciąży jest fizjologiczny. Ponoć przy pozamacicznej ból jest ciągły i ostry. Tez się martwię takimi objawami, przy następnej wizycie koniecznie muszę zapytać lekarza czy to normalne.
 
Przeszłam pozamaciczną w styczniu. Uwierzcie, jeśli zaczęło by was boleć z tego powodu to nie ma chyba bólu nawet do porównania. Na momencie zgięło mnie w pół, słabo,kroku nie mogłam zrobić. To był dramat. Dobrym wyznacznikiem pozamacicznej jest badanie progesteronu. W pozamacicznej miałam progesteron 6 w 6tc. A teraz miałam 33 bez żadnych leków w 5tc. Już po samym tym mi powiedział lekarz że w 99% wyklucza pozamaciczną. Dodatkowo miałam dość częsty objaw pozamacicznej jakim jest ból ramienia. I to taki, że ręką nie szło ruszać. Także na luzie [emoji846]
Bardzo dziękuje ci za odpowiedz. Jednocześnie jest mi bardzo przykro w związku z twoimi przeżyciami. Trzymaj się ❤️
 
Czytalam, ze taki ból na początku ciąży jest fizjologiczny. Ponoć przy pozamacicznej ból jest ciągły i ostry. Tez się martwię takimi objawami, przy następnej wizycie koniecznie muszę zapytać lekarza czy to normalne.
Przy pozamacicznej kłuje tak, że ma się łzy w oczach i ból jest właśnie ciągły i ostry przez nawet kilka minut.
 
Byłam dziś chwilę na marszu, ludzie są wściekli, było ich mnóstwo, może jednak coś się jeszcze zmieni...
Ja też jem bardzo dużo, czasem ma wrażenie że aż za dużo :D mam przy okazji pytanie do dziewczyn z IO, wiem że jest nas kilka. Trzymacie teraz dietę z niskim IG czy robicie sobie odstępstwa kiedy macie zachcianki? Przyznam szczerze, że odpuściłam odrobinę (choć nadal się staram) i boję się czy to nie zaważy na cukrzycy...

Dziś kilka razy już po południu zakuły mnie okolice jajnika z prawej strony... Oczywiście wystraszyłam się i poczytałam, a tam straszą że może choć nie musi oznaczać pozamaciczną... Wizyta dopiero za tydzień, pierwsza... Co myślicie?
Objaw normalny a będzie towarzyszyć często ;)
 
reklama
Przeszłam pozamaciczną w styczniu. Uwierzcie, jeśli zaczęło by was boleć z tego powodu to nie ma chyba bólu nawet do porównania. Na momencie zgięło mnie w pół, słabo,kroku nie mogłam zrobić. To był dramat. Dobrym wyznacznikiem pozamacicznej jest badanie progesteronu. W pozamacicznej miałam progesteron 6 w 6tc. A teraz miałam 33 bez żadnych leków w 5tc. Już po samym tym mi powiedział lekarz że w 99% wyklucza pozamaciczną. Dodatkowo miałam dość częsty objaw pozamacicznej jakim jest ból ramienia. I to taki, że ręką nie szło ruszać. Także na luzie [emoji846]
W życiu bym nie pomyślała, że ból reki jest objawem ciąży pozamacicznej.
Fajnie, że Ci się udało i, że lekarz wyklucza tym razem taką ciążę :)
 
Do góry