reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

U mnie będzie chłopiec i niestety dogadać się z chłopem co do imienia nie mogę 😛 on zawsze chciał Piotr i już wszystkim to ogłasza, a ja siedzę cicho i mam nadzieje, że jeszcze mu się odmieni 😂
 
reklama
Czy wszystkie macie już wybrane imiona? Czy jeszcze niektóre z Was czekają na potwierdzenie czy chłopczyk Czy dziewczynka?
My znamy płeć, ale imienia nie możemy wybrać. Mi nic dla chłopca się nie podoba.
U mnie od kilku dni ten sam problem, też zaczęłam 16tc [emoji3525]
Ja późno teraz chodzę spać, nie robię sobie drzemek, ale śpię w nocy nadal na brzuchu (18tc). Myślę powoli nad specjalna poduszką, ale zastanawiam się też, czy mi nie wystarczy zwykła między nogami.
 
Ja nie miałam problemu ze snem, ale jak zaczęłam 16 tydzień tak nie mogę się ułożyć 😅
O ułożenie się to jest najgorsze ze wszystkiego. Sama nie moge sie ułożyć. Na brzuchu niby spie, ale nie poloze sie sama z siebie już. :D
Czy wszystkie macie już wybrane imiona? Czy jeszcze niektóre z Was czekają na potwierdzenie czy chłopczyk Czy dziewczynka?
Mamy wybrane imiona ale za tydzien sie dopiero dowiemy czy chlopak czy dziewczynka a za dwa na połówkowych moze sie potwierdzi to 😅
 
Ja najczęściej zasypiam koło 20 i później wstaje 5-6. Dzisiaj o 5 mój psiak się czegoś wystraszył i wskoczyła mi na brzuch, więc się od razu obudziłam i napielam się cała bo jednak trochę zabolało i na tym moje spanie się skończyło. Ona się przytuliła i poszła spać a ja już po spaniu.
moze strzałów? Bo u nas zaczynają petardami rzucać co mnie wkurza niemiłosiernie.... bo musze wtedy siedziec nad moja sunia i mowic ze nic się nie dzieje.. A mi serce sie kraja jak ona sie trzęsie :(
 
Jak zobaczyłam dwie kreski na teście to od razu miałam imię dla dziewczynki. Takie miałam przeczucie. Po prenatalnych lekarz powiedział, że 95 % chłopak więc zaczęliśmy szukać imienia dla chłopca. Ale po dwóch tygodniach miałam wizytę u swojego lekarza i mówi, że bedzie dziewczynka:) więc moje początkowe przeczucie było dobre🥰
 
moze strzałów? Bo u nas zaczynają petardami rzucać co mnie wkurza niemiłosiernie.... bo musze wtedy siedziec nad moja sunia i mowic ze nic się nie dzieje.. A mi serce sie kraja jak ona sie trzęsie :(
Raczej nie, petard się raczej nie boi, od małego ja przyzwyczajalismy do tego huku. Ale za to to jest taki tchórz jak np na podwórko wjedzie śmieciarka albo włączy się piec gazowy to od razu się trzęsie i tuli [emoji1787]
 
reklama
Do góry