reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witaj, to nie tylko ja spodziewam się wcześniaka 😅
Nefrolog, z którą rozmawiałam, stwierdziła, że to bardzo dobrze, że się tak szykuje na wcześniaka, bo przy moich obciążeniach (na szczęście nie związanych z cukrzycą) "pewnie nie będą czekać" - jej słowa.
Oby wcześniej podali sterydy na płuca... Ekhmmm
Jestem po cesarce...niestety źle zszytej..mam dziurkę na 5 milimetrów wewnątrz, cukrzycę i nadciśnienie..🙈 więc wszystko może się zdarzyć...😔
 
reklama
Dziewczyny szukam testu na wykrywanie wód płodowych w formie wkładek. Mam dość spore wodniste upławy i chciałabym być spokojna niestety wszędzie na internecie jest napisane że mają braki w magazynie i nie wiem gdzie to kupić a wiem ze w aptekach stacjonarnych nie mają. Może któraś z was słyszała o takich wkładkach?
 
Ja dostałam wytyczne na prenatalnych aby zglosic się w 20 tygodniu. Więc równo w połowie :D muszę przedzwonić i umówić się na konkretny termin
 
reklama
Dziewczyny szukam testu na wykrywanie wód płodowych w formie wkładek. Mam dość spore wodniste upławy i chciałabym być spokojna niestety wszędzie na internecie jest napisane że mają braki w magazynie i nie wiem gdzie to kupić a wiem ze w aptekach stacjonarnych nie mają. Może któraś z was słyszała o takich wkładkach?
Musisz poszukać w aptekach online... Albo po dzwonić po aptekach
 
Do góry