reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

tylko jedno góra dwusylabowe słowa i to tylko kilka, te niezbędne mu do życia :-) (piś, jeść, auto no i zdanie mama chodź tu :-) zresztą my się rozumiemy bez problemu. Przedszkolanka będzie mieć problem. Zresztą Kamil jest bardzo niecierpliwy jeśli mu coś nie wychodzi lub ktoś zrobi coś nie po jego myśli to warczy :-D Pewnie wszystko się zmieni gdy większość dnia będzie spędzać z rówieśnikami a nie ze "starymi".

anecznik sprawdzałaś młodemu wędzidełko??
 
reklama
Tylko spróbuj usunąć :cool: Twój blog jest moją inspiracjA i ciągle czekam na nowe przepisy :tak:
również sie pod tym podpisze

anecznik, Kasiulka - na pewno nasze przedszkolaki dadzą radę, pewnie my przyżywamy bardziej niz one:laugh2:
zgadza się
i jeszcze napiszę tak - myślałam że po raz drugi będzie łatwiej ale chyba to znów ja mam więcej stresu niż Tomek, a Asia średnio co kilka dni dopytuje sie kiedy sie wakacje kończą i pójdzie znów do przedszkola
 
dzien dobry. 2013-08-10 18.54.51.jpg2013-08-11 15.40.48.jpg2013-08-16 15.46.12.jpg2013-07-23 15.11.56.jpg pozdrawiamy z Puszczykowa. (wiem,ze mam pomazaną ściane w pokoju,to zasługa Kuby:-p)
 

Załączniki

  • 2013-08-10 18.54.51.jpg
    2013-08-10 18.54.51.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 53
  • 2013-08-11 15.40.48.jpg
    2013-08-11 15.40.48.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 46
  • 2013-08-16 15.46.12.jpg
    2013-08-16 15.46.12.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 43
  • 2013-07-23 15.11.56.jpg
    2013-07-23 15.11.56.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 47
Pojawil się temat przedszkola i wiecie co mam wrazene ze wczoraj stresowałam się o pierwszy dzień Olafa w przedszkolu a tu już minelo 5 lat ~!! oj było stresu a on jakby nigdy nic buziak i pobiegl tak czekal na dzieci a potem było nijako a w piatek pojawila się histeria i tak chyba z trudem szedł caly pierwszy rok. Niby było ok ale nie był zachwycony było za glosno, dzieci były niegrzeczne , bily go itd. teraz mam wrazenie ze histeria będzie na 100 % ale teraz to ja będę wzywana na dywanik posluchac jaki z niego rozrabiaka. Bracia tak samo wychowywani a temperamenty i zachowania zupełnie inne. Eryk mowi dużo tyle ze niezbyt wyraźnie, potrafi sie rozbeczeć na całego jak mu cos nie spasuje ( Olafkowi zawsze było wstyd) , no i umiejętnościami tez mu nie dorownuje wiec mam nadzieje ze wyrowna to otwartoscia i nie da sobie w kasze dmuchac :) Wiem jedno, przedszkole bardzo zweryfikowalo moje patrzenie na Olafa wydawal mi się odważny a tlum go przytloczyl obym nie mylila się tym razem

Oksana Kuba na beli gdzies Ty taka bele siana wytrzasnela :)

Gosiargo Anecznik gratuluje samozaparcia, ja marze o aerobiku od września, może się uda baedzo bym chciała się poruszać ale jak nie wyjdzie może sprobuje jak Wy z plytka :)
 
Ostatnia edycja:
Gosiargo Anecznik gratuluje samozaparcia, ja marze o aerobiku od września, może się uda baedzo bym chciała się poruszać ale jak nie wyjdzie może sprobuje jak Wy z plytka :)

Płytkę polecam i stronę na FB Chodakowskiej z motywującymi zdjęciami :-)

anecznik sprawdzałaś młodemu wędzidełko??

Nawet o tym nie pomyślałam, ale jak?? W sumie w przedszkolu będzie logopeda i pszycholog więc pewnie jak będzie coś nie tak to się skontaktuje :-) Kamil od urodzenia na wszystko ma czas :-)


dziękuje Ci :happy: aż się zaczerwieniłam:tak::-)

aż wstyd się przyznać ale o jaki blog chodzi?? rzuć linkiem :-D


Młody przeziębiony zaczyna jeszcze przed przedszkolem :-)
 
reklama
Witajcie. Ja wpadam z prośbą o wsparcie i moc BB kciuków.
Ja dzisiaj jade do babci do szpitala. Jutro mam mieć poważną operacje usuwania tarczycy. Proszę o modlitwy za nią,żeby wszystko przebiegło pomyślnie
unhappy.gif

Nie jestem w stanie myśleć o niczym, dlatego nie odpisuje :-(
 
Do góry