reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
u mnie też mega stres przed przedszkolem. Narazie czarno to widzę, Natan od jakiś 2-3 tygodni zaczął panicznie bać się dzieci. Gdy jesteśmy na placu zabaw i wystarczy że jakieś dziecko idzie w jego kierunku to histeria i "mama". Muszę przy nim być i się z nim bawić bo sam z dziećmi nie chce się bawić. Od zawsze jest nieśmiały i potrzebuje trochę czasu by sią zaadaptować ale teraz przechodzi samego siebie. Nie wiem czy to reakcja już na to że zbliża się czas przedszkola czy może jakieś dziecko mu krzywdę zrobiło. Nie wiem jak on sobie poradzi w przedszkolu ;/
 
Czesc:)
dawno nie zagladalam ale jakos okazji i czasu nie bylo:zawstydzona/y:.chcialam sie pochwalis ze bedziemy miec corcie termin mam na 12.12:-) i kupilismy dom bo w naszym malenkim mieszkanku z trojka byloby bardzo ciezko.moj Ksawcio tez od poniedzialku do przedszkola az sie boje co to bedzie mam obawy ze wzglegu na Konradzia-bedzie widzial ze on w domu zostaje i nie bedzie chcial chodzic.wogole odkad sie przeprowadzilismy placze po nocach chce wszystko z mama robic.na poczatku wogole nie chcial tu byc tylko mowil ze chce do domu teraz juz lepiej tylko te noce.pomalu konczymy remont wiec mam nadzieje ze jak pojdzie do swojego pokoiku spac-chcial miec w rybki wiec ma kajute kapitana i przez akwaria zagladaja rybki-bedzie lepiej.
pozdrawiam;-);-)
 
agusia gratulacje!!!!!!!! czy dobrze rozumiem, ze to trzeci dzidzius? gdzies zgubilas suwaczki, w jakim wieku masz dzieci? :) wspaniale, ze bedzie dziewczynka, pewnie sie bardzo cieszysz, prawda? czy specjalnie staraliscie sie o dziewczynke (dieta suplementy, fazy ksiezyca itd.) czy po prostu sie udało? jej, tak bardzo chcialabym miec kiedys córeczke.......

mamusie przedszkolaków! dziewczyny! zobaczycie Wasze dzieci beda super dzielne w przedszkolu, jesli nie od razu to z czasem na pewno sie przyzwyczaja, a przedszkolu beda sie super rozwijac, ja jestem zachwycona przedszkolem, Kubuś juz chodzi prze 8 miesiecy ;)
 
mamo kubulki-tak 3 dziecko chlopaki maja Ksawcio 3 a Konrad 9.9skonczy 2 latka.zupelnie tej ciazy nie planowalam nawet wiekszosci rzeczy dla niemowlaczkow sie pozbylam min wozka wanienki zabawek wiekszosci ubranek a tu zoonk ale bardzo sie z mezem cieszymy zwlaszcza ze bedzie corcia zreszta maz bardzo dumny jest!!!boje sie jak to bedzie z trojka zwlaszcza ze tak mala roznica miedzy nimi jest ale grunt zeby byli zdrowi!!!
 
Hejka!Pamiętacie mnie?Razem z Michałkiem pozdrawiamy i życzymy wszystkim przedszkolakom i szkolniakom wesołej zabawy z kolegami i koleżankami;-)i miłej nauki
 
Widze ze większość nasztch 3latkow staje się przedszkolakami trzymam za wszystkich kciuki, jutro zameldujcie się z relacja u nas na razie nastawienie w 100 % pozytywne ciekawe jak długo to potrwa :)
 
reklama
u mnie też mega stres przed przedszkolem. Narazie czarno to widzę, Natan od jakiś 2-3 tygodni zaczął panicznie bać się dzieci. Gdy jesteśmy na placu zabaw i wystarczy że jakieś dziecko idzie w jego kierunku to histeria i "mama". Muszę przy nim być i się z nim bawić bo sam z dziećmi nie chce się bawić. Od zawsze jest nieśmiały i potrzebuje trochę czasu by sią zaadaptować ale teraz przechodzi samego siebie. Nie wiem czy to reakcja już na to że zbliża się czas przedszkola czy może jakieś dziecko mu krzywdę zrobiło. Nie wiem jak on sobie poradzi w przedszkolu ;/

nadika, ja mam to samo... Hania boi sie dzieci, o obcych dorosłych to już nawet nie wspomnę, jak nie ma mnie przy niej to jest ryk, więc w ogole sobie nie wyobrażam jej w przedszkolu, nie wiem jak to będzie :szok::-(
 
Do góry