reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczynki Kochane , dziękuję za życzonka urodzinowe.....

Ja właśnie wróciłam z USG sie martwie bardzo...Moja malutka ma 2400kg ale jest strasznie malutka....Rośnie bardzo powoli.....i jest do tyłu o jakieś 3 , 3,5 tygodnia....
Lekarka mi powiedziała że niby jest ok... że po prostu urodzi sie mała ale ja boje się że coś jest nie tak....Jakos przestalam ufac ostatnio tej mojej lekarce....
Pozostałe organy ok...Tzn serduszko rytmiczne ok. 140, pęcherz, żołądek itp....AFI - 14..powiedziala że ilośc wód płodowych prawidłowa...ale czy 14 to nie za dużo????
Szyjka zamknieta...tylko brzuszek troszke sie opuścił.....
Martwi mnie tylko tez słaby wzrost małej...Boże żeby to nie było nic złego.....Zaraz zadzwonie na Karową i spytam co o tym sądzić???
Kochana idź chociaż na jedną wizytę do innego lekarza...co jeden nie zobaczy może akurat drugi wykryje....ale będzie wszystko ok do porodu masz jeszcze trochę więc jak zacznie jeść to raz dwa nabierze masy;)
 
reklama
ewele Tobie oczywiście także wszystkiego najlepszego z okazji iminin:-)

Agi nie martw się, skoro lekarka mówi że jest ok to powinno byc ok. Niektóre dzieci, szczególnie dziewczynki rodzą się drobniutkie, moja koleżanka urodziła niedawno w terminie synka ważył 2600 i wszystko było w normie. Ale jeśli masz obawy które możesz skonusltować gdzieś jeszcze to zrób to moze będziesz spokojniejsza
 
Dziewczynki Kochane , dziękuję za życzonka urodzinowe.....

Ja właśnie wróciłam z USG sie martwie bardzo...Moja malutka ma 2400kg ale jest strasznie malutka....Rośnie bardzo powoli.....i jest do tyłu o jakieś 3 , 3,5 tygodnia....
Lekarka mi powiedziała że niby jest ok... że po prostu urodzi sie mała ale ja boje się że coś jest nie tak....Jakos przestalam ufac ostatnio tej mojej lekarce....
Pozostałe organy ok...Tzn serduszko rytmiczne ok. 140, pęcherz, żołądek itp....AFI - 14..powiedziala że ilośc wód płodowych prawidłowa...ale czy 14 to nie za dużo????
Szyjka zamknieta...tylko brzuszek troszke sie opuścił.....
Martwi mnie tylko tez słaby wzrost małej...Boże żeby to nie było nic złego.....Zaraz zadzwonie na Karową i spytam co o tym sądzić???

Agi, spokojnie, może będzie drobniutka. A ty i i twój mąż ile ważyliście jak się urodziliście? Moja koleżanka urodziła ostatnio w 39 tyg i mała miała 2700kg, i wszystko jest ok:tak:, a Tobie jeszcze do 39 tyg trochę brakuje więc tez nadrobi:tak: trzymam kciuki za Was!!
 
Dziekuje dziekuje za zyczenia coctail.gif
 
najlepsze zyczenia dla wszystkich mamus juz rozpakowanych i jeszcze oczekujacych!

ja juz sie nie moge troche doczekac tego mojego 1 czerwca, bo rwa kulszowa strasznie uprzykrza mi zycie.
ale same wiecie, jak to jest. te ostatnie dni sa najupierdliwsze...
 
A bedziecie dzwonic po karetkę jak sie zaczna skurcze u was np. co 6minut ,a nikogo nie bedzie w domu?

Kurde boje sie tego własnie,ze bede musiala tak zrobic,bo samej jechac to chyba nie bardzo co? :confused:
 
reklama
Do góry