reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie ja ostatnio też narzekam na brak czasu
niedzielne popołudnie i wczorajsze upłynęło nam na przyjmowaniu gości, niestety główny bohater czyt. nasz syneczek wszystkie wizyty gości i rodzinki przespał, wczoraj jak była szwagierka ze swoją córą to obudził się jak już się zbierali do wyjścia :)
co nieco czytałam żeby być na bieżąco ale na odpisywanie czasu brakło i tak trochę przy gościach głupio było:/
po za tym nadal mamy kochane dziecko, je śpi i brudzi pieluszki, nocki ok jak je o k 21 to następne karmienie ok 1-1.30 i ok 4 a później po 7 jak juz wstaniemy tak więc nie narzekam i się wysypiam, mam nadzieję ze mu tak zostanie
co do szczepień my będziemy stosować te skojarzone a nad rotawirusami się zastanawiamy

kaj serdeczne grtulacje
 
reklama
wydaje mi sie ze to ból brzuszka jednak... a czy zdarza sie waszym maluszkom zwymiotowac czasem? bo mojej sie zdarzylo juz ze 3 razy.
Czasem maluszek jak zje to na początku zostanie mu w brzuszku duzo powietrza i moze sie zdazyc ze tak mu sie "uleje" choc to jak wymioty wygląda...:) ja z pierwszym dzieciak tez sie balam tego a teraz to juz przywykłam i pilnuje malego tylko by sie nie zachłysnął na boczek od razu kłade jak mu sie nie odbije. albo jak sie przejje tez moze tak sie dziac :tak:

Czesc dziewczyny,

nie mialam okazji was powiadomic bo jadac do szpitala nie wzielam tel do zadnej z was. Chcialam sie pochwalic ze nasza corcia jest juz z nami. Julia urodzila sie 30.06 o 6.55, wazyla 3325 i mierzyla 52cm. Dostala 10 pkt.

caly porod opisze na odpowiednim watku

pozdrawiam was wszystkie i sciskam dzieciaczki
a nowym mamusiom serdecznie gratuluje i zycze zdrowka dla dzieciaczkow
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!:-)



Hej
Pogoda juz mnie dobija...:dry: do tego dostalam dzis juz okresu pierwszego...:dry: no porazka...:no:
Moj Miki dzis 5 tyg skonczył:-) za tydzien na szczepienie pewnie idziemy, no i wstawiam jego minki i usmieszek:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane:-)
Przepraszam dawno mnie nie było:-(ale jestem ciągle tak zagoniona że szok:szok: W sobotę mieliśmy chrzciny Natalki. Było super- malutka przespała calą imprezę, wybudzałam ją tylko na jedzonko;-)Upały u nas straszne, zamówilam klimatyzator na allegro, bo w mojej okolicy wszystki te mniejsze są już wykupione:szok::szok::szok:oby szybko przyszedł. My mieszkamy na poddaszu więc mam saunę w pokojach:-(malutka jakoś daje radę ale jest też zmęczona.

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamom:tak:życzę dużo radości z maluszków:-)

Na zamkniętym zaraz wkleję fotkę mojej Natalki z chrzcin.

Pozdrawiam Was cieplutko.
 
:wściekła/y:kochane jak wstawić fotke na zamkniętym?:wściekła/y:ale nie chciałabym przez stronę www tylko normalnie fotę wrzucić:tak:moja ciemnota mnie dobija nieraz:no:i na co tu teraz zwalić? już na ciążę się nie da:baffled::-D
 
Dziewczynki od jakiego wieku kładziecie maleństwa do tych wszystkich leżaczków, huśtawek...jak moja myszka ma prawie 3 tygodnie to już mogę??
Ma któraś odsprzedać ubranko do chrztu??
 
Lena od 0+ ponoc mozna, ja kładę od tygodnia, wiec juz mozesz spokojnie :-)

No a kiedy chrzcisz? Bo ja 8 sierpnia i sie zastanawiam na jaki to rozmiar kupic,bo moj jeszcze 56 nosi . Wogole to w co ja sie ubiore jak brzuch mi wisi jeszcze napuchniety :szok:
 
Gosia przez imageshack.us można :)
My chcemy chrzcić 22.08 w rocznice naszego ślubu :D i tez mam dylemat ubraniowy dla siebie i małej :/
 
wprawdzie podpisalam zgode na karmienie malego przez polozne modyfikowanym mlekiem,ale w sumie maly do teraz jedzie na cycku ;p
zuch dziewczyna :] zaskoczylas i mnie tym kompletnie - ale bardzo pozytywnie :D Mam nadzieje, ze malec pomaga pozbyc sie takich ilosci mleka i daje ulge piersiom mamci;D

Pisalyscie sporo o szczepionkach - my na pewno bierzemy rotawirusy i pomyslimy nad pneumokokami (prevenar 13) - ale to drugie nie wiem od kiedy - drogie toto a im pozniej, tym mniej dawek ;D

U mnie kazdy dzionek wyglada inaczej - Malgosia raz pokazuje humorki, raz nie ;) Niestety jeszcze maz bedzie musial wyjechac w ostatnim tygodniu lipca na caly tydzien - juz zapowiedzialam rodzicom, ze jak bedzie tragicznie, to sie do nich sprowadzam z dzieciarnia ;P Chociaz wolalabym tego uniknac .. z mama dlugo nie jestem w stanie przebywac ;>

No dobra, koniec laby - Malgosia wstala ;>
 
reklama
dziewczyny, jest jakis watek ze zdjeciami, czy ja jestem slepa?
cos chyba ostatnio malo czytam, bo pewnie mnie jakies informacje ominely... :(

u nas upaly pod 40°. ledwo da sie zniesc. do tego przez to karmienie w staniku robi sie prawdziwy biotop.
nawet wielokrotny prysznic malo co pomaga. czuje sie ohydnie.
maly wysypany potowkami. pupa sie wiecznie odparza w pieluszce przez ten ukrop. staram sie go tak czesto jak moge klasc bez pieluchy. niestety moge tylko jak spi, bo inaczej grozi eksplozja :-)

co do brzucha to sporo mi juz zeszlo, ale i tak mam dalej ciuchy na 44 a czasem jeszcze 46... :-(
 
Do góry