reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej,
Majusia cos mi ostatnio nie chce jesc :/ najchetniej jadlaby w kolo parowki, owsianke, serki waniliowe, kefir, jog naturalny, suchą bułke... zup nie chce a kiedys wcinala, ewentualnie pomidorową zje.. ehh podziwiam mamy niejadków


piękny torcik:tak: chyba Damisiowi bardzo smakował:-)

Niedługo przestanę tu spamować hehe:-D, nie będzie pewnie czasu

a gdzie nowe spamy???:-p:-p:-D:-D


Witam się♦ i ja.

Powoli dochodzę do siebie, po ostatnich przeżyciach. Wczoraj kotka straciliśmy, auto nam się zrypało i ogólnie jakieś zły omen nad nami. Dzisiaj mam wizytę u gina i ciekawe co z moim torbielem.

bierzesz jakies leki na ta torbierl? bo juz nie pamietam

Dziewczyny a ja mam pytanie całkiem z innej beczki. Orientujecie się do kiedy Urząd Skarbowy musi zwrócić nadpłate podatku??? ja składałam PIT 21.03 i jeszcze kasy nie dostałam ;/

wydaje mi sie ze 3 m-ce, najlepiej zadzwon i sie zapytaj

a gdzie twój suwaczek ciązowy?:-)



szkoda, ze dziewczyny nie chca juz z nami pisać:-( napisanie chociaż jednego zdania co słychac na pewno nie zabierze dużo czasu;-);-)
 
reklama
Nadika- jak dla mnie to już mega za długo. Ja w maju składałam korektę i już dostałam zwrot . Proponuje zadzwonić. Ja tak robiłam jak coś mi się nie podobało.
U nas też pokazują ,że będzie 31 stopni koło godziny 14-ej, ale coś nie bardzo.
Lizka- biedni się narobicie :(
Gosiagro- biorę Midiane, aż sama jestem ciekawa czy się wchłonęło, lub chociaż zmniejszyło. Muszę czekać cierpliwie do 16-ej. A ty jak się czujesz kochana? Jak Majcia. Jedzeniem się nie martw. Janek co chwilę ma jakieś banie, że raz je więcej ode mnie a raz wcale nie chce.
 
Ostatnia edycja:
hej,

Lena
to niezła impreza się szykuje, u nas było 17 dorosłych i 5 dzieci i to już było mega dużo.
emalia trzymam kciuki za wizytę!!!
kasiulka super zdjęcia!! dziewczynki są boskie!
Liza powodzenia na truskawach :)

u nas też zimno, teraz jest 17 stopni do tego silny wiatr i zachmurzone niebo,a wszędzie w prognozach mówią że będzie 29 ;/ raczej się nie sprawdzi

Dziewczyny a ja mam pytanie całkiem z innej beczki. Orientujecie się do kiedy Urząd Skarbowy musi zwrócić nadpłate podatku??? ja składałam PIT 21.03 i jeszcze kasy nie dostałam ;/

wg przepisów ma 3 miesiace!
 
No to i ja się odezwe jak juz wzywacie czerwcówki do tablicy :tak:

U nas wszystko dobrze, po za tym ze teściowa idzie jutro na operację. Zrobiła cytologię (po 27 latach o zgrozo :szok:) i wyszła ostatnia grupa. Mamy nadzieje ze jak jej wytną wszystko to juz bedzie ok i nie bedzie zadnych przerzutów :-(
Ja jeszcze pracuje 2,5 tygodnia a potem jedziemy znowu do Tunezji na 2 tygodnie!!!!!!!!!!!!! Zakochałam się w tym kraju i wyjeżdżając 2 tygodnie temu obiecałam sobie ze wrócę jak najszybciej (wyłam w samolocie jak dziecko). I oto równiutko miesiąc po powrocie będziemy tam znów :-) Jadę z dziećmi, mamą, siostrą, jej córką i koleżanką siostry. Nie moge sie juz doczekać. Poznałam tam tyle cudownych ludzi.. Tylko mąż sam zostaje na gospodarstwie, ale czasem takie rozłaki dobrze robią;-)
 
gosiu- jestem, poźniej pospamuję:-) widzę, ze jak się nie odzywam, to chociaz więcej dziewczyn pisze :-) a tak na poważnie to właśnie się zabrałam za wywalanie "przydasiek" już cały wór na śmieci mam zapełniony ciekawe na ilu skończę, skąd te smieci się biorą nie mam pojęcia:szok::baffled:
 
Agast - o takiej to dobrze :-)wypoczywaj skoro masz okazję! Trzymam kciuki za operację teściowej. Przejdzie po operacji chemioterapię czy to jest uzależnione od wyników badania tego co wytną?
Lena - niezła impreza :tak: Powodzenia!
Nadika -zgadzam się z tym co napisała Emalia - ja bym zadzwoniła. Sama też czekam na zwrot ale ja wysłałam rozliczenie w ostatnich dniach maja więc jeszcze się nie niecierpliwię. Co do imprezy to mieliśmy dokładnie taką samą ilość osób 17 dorosłych + 5 dzieci :)
Emalia - trzymam kciuki za wizytę! I oby już się Was żadne nieszczęścia nie imały!
Gosiagro - okres problemów z jedzeniem trzeba chyba przetrzymać. Nela też kręci nosem prawie na wszystko, co kilka dni jej się zmienia faza na jedzenie czegoś. Teraz najlepiej by wcinała tylko ser, mówi, że chce "siam sel" i je ser kozi twardy w plastrach albo taki do smarowania - wyjada łyżeczką i nie zje przy tym ani kawałka chleba. Zupy od wielu miesięcy nie chce ruszyć, chyba, że czasem z mojego czy W. talerza kilka łyżek. Kaszkę zjada tylko w kąpieli podana do wanny. Na całe szczęście wciąż lubi warzywa, owoce mniej ale też niektóre zjada. Wielokrotnie za to ma chęć na coś czego jej dać nie mogę, na szczęście póki co jeszcze daje sobie przetłumaczyć, że to jedzenie taty i mamy a nie jej ale liczę się z tym, że później może być trudniej ją przekonać. A skaza białkowa wciąż jeszcze ją męczy.....:no:
Z tego co napisałaś to Majusia i tak dość dużo rzeczy chce jeść:tak: Jest wybór między kilkoma produktami więc jest całkiem nieźle. Gdyby Nela miała takie menu to byłabym zadowolona!

Żyrraffka - jaki spam? Przecież tu cisza, że hoho (z Twojej strony) - no chyba, że pakujesz siebie i Sylwię to uzasadnione:)

A ja już niedługo będę miała wakacje:-):rofl2::-)
 
emalia - ja czuje się dobrze, brzuch jeszcze nie przeszkadza, wiec nie jest źle;-) czekam z niecierpliwością na poniedziałek....

agast - takiej to dobrze!:-D trzymam kciuki za zdrowie teściowej!

zyrraffka - a co to jest przydasiek?:confused::confused::confused: ty już się tak nie pakuj, bo się z rozmachu na porodówkę zapakujesz:szok:

lencja - wiem, nie powinnam narzekać, tylko ze ona wcześniej wszystko jadła co jej dałam;-);-) a teraz je prawie sam nabiał, więc dla mnie to szok:-D z owoców to zje banana, czasami jabłko i truskawki, warzyw nie chce jesc

no i od razu się jakiś ruch na forum zrobił;-) czekamy na resztę...
 
nie pakuję jeszcze się do szpitala, nie mam weny :)

wyrzucam śmieci- przydaśki to takie coś co może się jeszcze przyda i leży w szufladzie albo kartonie 3 lata albpo i dłuzej:-D i się kurzy. Normalni ludzie nie skłądują takich przydasiek ale ja i mąż mamy tendencje to chomikowania
 
reklama
Gosiagro - a może jej organizm właśnie teraz ma zapotrzebowanie na białko?
W poniedziałek masz USG?
Ruch na BB jest bo pogody zbyt dobrej nie ma :-D
Żyrraffka - masz jeszcze czas na pakowanie:) A co do przydasiów to ja też nie wiem skąd ich się tyle zawsze nazbiera!
 
Do góry