reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hejka kobity!
Perfecta - Kochana moja, jak dobrze,że ok!!
Gosiagro - jak tam, rodzimy?:-)
Zyrafciu - ależ wy piękni:-)
Kasiulka - super,że Ty czujesz się lepiej. Dziewczyny ślicznotki! a co z Tobą teraz? Leczysz się jakoś dalej czy operacja zakończyła sprawę?

a ja trochę na braku czasu:-( jak zwykle zresztą...
tydziueń temu sis miała wesele - fajno fajno. Jagoda dzikowała jak szalona a Bartek wpadał w jakiś trans jak widział światełka od orkiestry:-D
 

Załączniki

  • IMG_0845.jpg
    IMG_0845.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
reklama
Oj Perfekta temat wczorajszy ale zanim doszlam do konca historii to sama sie stresowalm. Sciskam i zarzadzam koniec przytulanek bo wszytskie tu na serce zejdziemy :-D

Gosiargo teraz to sie juz wlecze :)

Olavip lata minely ale piekna z Was rodzinka

Agi jak tata dal rade?

My po wizycie Ercio pieknie rozdziawil gebe :) a zabkow nie lakowalismy bo pani powiedziala ze mozemy lakowac ale nie u niej bo ona w to nie wierzy...lak nie jest szczelny i cos sie moze pod niego dostawac a wtedy wiecej szkody niz pozytku wiec jej zaufalismy :)
 
hej Kochane!
My od wczoraj juz w domu. A ja się zmagam z mega przeziębieniem... Już mam dosyć Najchetniej to bym se nos odcieła. Dobrze że weekend to sobie troszkę te choróbsko wyleżę. Mam wielkie wyrzuty sumienia że osłabienie choróbskiem nie daje mi poświęcać Jasiowi tyle czasu co się mu należy... Jeszcze martwię się Panem Fasolkowym lub Panią Fasolkową Nie chciałabym by cosik się stało. Leczę się ziółkami i niby dziś jest lepiej ale osłabiona jestem megastycznie. Co wstanę zawroty głowy i tak wkółko od wczoraj.... Że też mnie dopadło to g....
Klementinko- Kochana wszystkiego naj naj naj dla Jeremka!!!!!! A jak tak oglądam Jaśkowo-przedszolne zdjęcia to sie napatrzec nie mogę Jaki on jest hendsome i taki już duży chłopak!
Żyrafciu- Pikne te Twoje Dzieciaczki! A Sylwunia rośnie jak na drożdżach!!!!
Kolenderko- :*:*:*:* Zdróweczka Kochana Ty moja!
Gosiu- Coś czuję że lada dzień..... :) Jak to zleciało... ! :*:*
Mamo Kubulki - hop hop co u Ciebie Kochana!
Julia - Dobrze że Amelce nic oprócz wymiotów... Podziwiam Kochana zimną krew bo ja bym od razu leciała na pogotowie jak Jas by mi po uderzeniu w główkę wymiotnął...
A gdzie jest Eagle???????? Się ja pytam???????????/


percia jak to dobrze, ze dzidzius caly i zdrowy uff na kiedy masz termin?


zyrafcia, olavip świetne zdjęcia;)dzieciaki rosna jak na drozdzach


a ja sie melduje, ze zyje, troche mnie mecza mdłości, ale i tak jest lepiej, niz w pierwszej ciazy;)
 
:) Już mężusiowi powiedziałam że na razie odkładamy przytulanki:p:tak:
Olu- Cudne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak Tobie pięknie`podwójne macierzyństwo służy!!!! Wyglądasz kwitnąco!!!!!! Jagódka jaka już Pannica piękna! A Bartuś rośnie jak na drożdżach:):*
Klementinko- No i u nas pewnie było to samo... :*:*:*
Agi- Kochana Jak Tatuś doleciał spokojie? Chyba tak bo już takiej mgły nie było straszniej jak przed przed wczoraj Tylko na połódniu były Ja się na FB nie mogę napatrzeć na Polę Kochana!!!! Jaka cudna z niej Panienka!!! A jak ona do Ciebie jest podobna!!!! Jak Minaturka:) Nawet ten sam odcień włosków macie !!!! Cudnie cudnie!!!!
Mamo Kubulki Termin na początku miałam na 27-29 maja :) Ale teraz po przedwczorajszej wizycie usg okazało sie ze ciaza jest o tydzień strasza:) teraz jest 9 tydzień i 6 dzień więc termin się przesunął na 23 maja:) A ja mam 25 maja urodzinki i tak myslę że to byłby najlepszy prezencik ever:)A Ty na kiedy masz termin Kochana?Byłaś juz na usg? Ja mam mdłości i wymiotuje średnio raz na 2-3 dni:) Z Jasiem wogóle nie wymiotowałam:)
Milka- Gratulacje dla Ercia że taki dzielny chwat!!!!
Dziewczyny z Wawy - gdzie rodziłyście Kochane??? Bo ja na bródnie ale niestety teraz nie mogę rodzić na bródnie bo kadra się pozmieniała i nie jest już tak kolorowo jak było jak Jasia rodziłam. Zastanawiam się poważnie nad Orłowskiego i Św. Zofii
 
:) Już mężusiowi powiedziałam że na razie odkładamy przytulanki:p:tak:
Olu- Cudne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak Tobie pięknie`podwójne macierzyństwo służy!!!! Wyglądasz kwitnąco!!!!!! Jagódka jaka już Pannica piękna! A Bartuś rośnie jak na drożdżach:):*
Klementinko- No i u nas pewnie było to samo... :*:*:*
Agi- Kochana Jak Tatuś doleciał spokojie? Chyba tak bo już takiej mgły nie było straszniej jak przed przed wczoraj Tylko na połódniu były Ja się na FB nie mogę napatrzeć na Polę Kochana!!!! Jaka cudna z niej Panienka!!! A jak ona do Ciebie jest podobna!!!! Jak Minaturka:) Nawet ten sam odcień włosków macie !!!! Cudnie cudnie!!!!
Mamo Kubulki Termin na początku miałam na 27-29 maja :) Ale teraz po przedwczorajszej wizycie usg okazało sie ze ciaza jest o tydzień strasza:) teraz jest 9 tydzień i 6 dzień więc termin się przesunął na 23 maja:) A ja mam 25 maja urodzinki i tak myslę że to byłby najlepszy prezencik ever:)A Ty na kiedy masz termin Kochana?Byłaś juz na usg? Ja mam mdłości i wymiotuje średnio raz na 2-3 dni:) Z Jasiem wogóle nie wymiotowałam:)
Milka- Gratulacje dla Ercia że taki dzielny chwat!!!!
Dziewczyny z Wawy - gdzie rodziłyście Kochane??? Bo ja na bródnie ale niestety teraz nie mogę rodzić na bródnie bo kadra się pozmieniała i nie jest już tak kolorowo jak było jak Jasia rodziłam. Zastanawiam się poważnie nad Orłowskiego i Św. Zofii

percia wstepny termin po usg mam na 7czerwca, wiec 2 tyg pozniej niz Ty, a wg suwaczka tylko tydzien roznicy,
Kubuś sie urodził 3 tyg przed terminem, wiec moze tym razem stane sie majówką ;)
moje 2 kolezanki rodziły w sw zofii, obie zadowolone, jak wyglada sprawa ze znieczuleniem do porodu fizjologicznego w wawie? jest za doplata czy bez?
 
Ostatnia edycja:
Perfecta- ja polecam św. Zofię z calego serca. Super szpital tylko za wszystko tam zapłacisz :cool2: Jeśli byś chciała położną to polecam Agnieszkę Gadomską.

Kasiulka- Twoja Hania bardzo podobna jest do mojej jagody :) Nawet wloski mają takie same :)
 
Kasiulka- Twoja Hania bardzo podobna jest do mojej jagody :) Nawet wloski mają takie same :)

Masz zdjęcie? :-D

Kasiulka - super,że Ty czujesz się lepiej. Dziewczyny ślicznotki! a co z Tobą teraz? Leczysz się jakoś dalej czy operacja zakończyła sprawę?

Na razie operacja zakończyła sprawę. Musze chodzić na kontrole do szpitala ;-)
 
Ostatnia edycja:
Perfecta- a ja polecam ci szpital na Inflanckiej, tam znieczulenie masz za darmo. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Gosiagro-ciągle zaglądam czy są już od ciebie jakieś radosne nowiny :-p jak tam jakieś oznaki???

oooo Agast dawno cię tu nie było, co ty tu robisz :)))
 
reklama
Ola- co mnie szpiegujesz, hehe :)

Kasiulka- probowałam dziś jakieś w domu zrobic z rozpuszczonymi wloskami ale ten szogun ciągle ucieka i zdjęcia rozmazane wychodzą, jutro coś postaram sie wrzucic :)
 
Do góry