reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Nadika - to się teraz nastaw na prawdziwą mordęgę, bo w ciąży kazali Ci się mega oszczędzać i nic nie robić, a jak urodzisz to wszyscyy będą oczekiwać,że będziesz na pełnych obrotach, żebyś wszystko ogarnęła i ze wszystkim dała radę (dzieci,dom,zakupy,płatności-wszystko na twojej głowie!) Kochana wiem,że to nie brzmi fajnie, nie chcę Cię dołować czy coś,ale prawda jest taka że musisz się nastawić na cięzkie chwile,bo to nie jest tak że tobie się nie będzie chciało,tylko Twój organizm nie będzie dawał rady...jak się da to z tą teściową trzymaj dobrze,bo jej pomoc po porodzie będzie Ci potrzebna jeszcze jakiś czas.....
Acha i ja Ci nie życzę żebyś już urodziła, jeszcze 1,5tyg i będzie akurat!:-D
życzę powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie!
 
nadika zagladam codziennie, czekam na info, a Ty bidulko wciaz w dwupaku.... eh Danielek wychodz!!!!!!!!

jutro jedziemy w gory;) mezus podekscytowany, bo pojezdzi na nartach. a my z Kuba tez jakos damy rade........
 
Nadika - hahaha mówiłam,że przenosisz jeszcze, pamiętasz!?
Zyrafciu - zdrówka dla Was!

A my bardzo chorzy - Bartek na zastrzykach,zapalenie oskrzeli! porażka jakaś:(( jestem załamana tym wszystkim:(


strasznie współczuję, zastrzyki brrr, okropność, jak Bartuś to znosi??duzo zdówka!


nadika- dołączam do prośby kasiek o zdjęcie brzuszka, uwielbiam brzuszki :)
 
Hej,
olavip zaczęłam zdawać sobie sprawę z tego, że po porodzie nie będzie łatwo, wiem że wszystko będzie na mojej głowie, tymbardziej że mąż stracił prawko, a co do teściowej to już jej się chyba znudziła opieka nad wnukiem bo jak już jest bezpiecznie do porodu to zaczęła odpuszczać i rzadziej u mnie bywać.. no ale nie będę tu pisać bo to temat raczej na zamkniety.

kasiek, zyraffka proszę bardzo:
38tc5 (3).jpg
 
Nadika - cudny masz brzuszek!!!

mama-kubulki - gratuluje drugiego synka i udanego pobytu w górach zycze:-)

Perfecta - cieszę sie, że jaś juz zdrowy! Super sobie poradziłas!:tak:

zyrrafka i olavip -
zdrówka dla dzieciaczkow!

Dziewczyny mam pytanie, czy króreś z waszych dzieci miało skaze białkowa? Michaś ma na twarzy takie brzydkie placki czerwone suche, lekarka mowi ze to moze byc skaza i zeby czekać na wysypkę i dala specjalny plyn do kąpieli i krem na twarz. Wysypka sie nie pojawia a twarz coraz brzydsza mimo stosowania tych specyfikow. Juz sama nie wiem, jak to bylo u was czy byla wysypka? kupki robi normalne, nie płacze, wszystko jest ok, poza tymi plamami :( moze ktoras mi cos doradzi, a czym objawia się atopowe zapalenie skóry?
 
Gosiagro - u nas skaza wciąż trwa, więc jakby co pytaj. Czy policzki Michasia wydają się być takie świecące i jakby polakierowane? Czy go swędzą? Drapie się? Nela miała dodatkowo wysypkę na skórze, taką szorstką kaszkę - bez zaczerwień w początkowym stadium, kupki robiła normalne, ale po jedzeniu wydawała takie dziwne dźwięki, jakby skrzypiała. AZS objawia się suchymi placami na skórze, zaczerwienionymi, swędzącymi, przy rozwoju zwiększającymi swoją powierzchnię. Jak chcesz to poszperam w zdjęciach i podeślę Ci fotki Neli z czasów jak miała największe problemy ze skórą, może Ci takie porównania pomoże?

Nadika - brzuszek przepiękny!!!! Trzymam za Ciebie kciuki!
 
reklama
Gosiagro - u nas skaza wciąż trwa, więc jakby co pytaj. Czy policzki Michasia wydają się być takie świecące i jakby polakierowane? Czy go swędzą? Drapie się? Nela miała dodatkowo wysypkę na skórze, taką szorstką kaszkę - bez zaczerwień w początkowym stadium, kupki robiła normalne, ale po jedzeniu wydawała takie dziwne dźwięki, jakby skrzypiała. AZS objawia się suchymi placami na skórze, zaczerwienionymi, swędzącymi, przy rozwoju zwiększającymi swoją powierzchnię. Jak chcesz to poszperam w zdjęciach i podeślę Ci fotki Neli z czasów jak miała największe problemy ze skórą, może Ci takie porównania pomoże?

dzieku Jolu za odpowiedź, Michaś ma takie suche podczerwionione placki w niektorych miejscach łuszczące się, nie zauwazyłam zeby sie drapał, ma tez teraz ciemienieniuszke na głowce nie wiem czy to moze miec znaczenie, zmiany te nie świecą sie ani nie są polakierowane, wygladają raczej matowo
chętnie fotki zobacze
 
Do góry