reklama

Czerwiec 2011

a ja kiedyś słyszałam, ze terminy wg USG nie sa prawdziwe,bo to,że dziecko wykazuje sie duza wagą czy wzrostem nie znaczy,ze musi byc w pełni juz wykształcone i dlatego nie nalezy sie tym kierować... wiec co lekarz i źródło to inne zdanie...najlepiej zdać się na los:-)haha
 
reklama
ja wg OM też już przeterminowana jestem:) ALe trzymam się terminu z pierwszego usg czyli 4.06.

Powiedzcie, czy wszystkie macie się stawić w dniu terminu do szpitala? Chodzi mi o to, czy to jest taka norma, że tak się robi? Wiecie jakie macie wtedy badania? Czy tylko ktg czy też usg? Bo ja bym bardzo chciała mieć usg w tym tygodniu i jak mi nie zrobią w sobotę w szpitalu to pójdę prywatnie. Stresuje mnie to moje ciśnienie, czy na pewno z łożyskiem wszystko ok, czy mje maleństwo np nie umiera z głodu:(

marta termin z usg dotyczy tylko pierwszego usg, najlepiej w okolicach 6 tygodnia bo wtedy wszystkie dzieci rosną rowno. Potem sa już rozbieżnosći i tych kolejnych terminów juz się nie bierze pod uwage.
 
SIlva i tak zamierzam pójść, nawet sie obawiam że mnie tam zostawią. tylko termin mam w sobotę a na usg musiałabym prywatnie iść w piątek. Dlatego zastanawiam się czy to usg w szpitalu to norma czy niekonieczni.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry