reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

U nas to K. pierwszy wspomniał o zabiegu. Idealnie by było, gdyby facet sam tego chciał. Może się przekona ;-) Sterylizacja facetów jest dużo mniej inwazyjna, niż kobieca.
 
reklama
zolzik ja chcialam zeby mnie podwiazali jakbym miala cesarke.... ale rodzilam naturalnie wiec nie zrobili mi....
dlatego z moim gadamy teraz ze on by sie zdecydowal ale nie ma gdzie tego zrobic..
 
Wrzuciłam Kudłatemu link do kwalifikacji do wazektomii z tekstem "obniżyli wiek" - a K. na to: "Myślałem, że emerytalny" :-D:-D:-D
Larvuniu, ale jak to nie ma gdzie? Są w Polsce placówki, tylko do końca nie wiem, jakie trzeba spełniać warunki, no i nie wiem, ile to teraz kosztuje.
 
Acha no i wszystko jasne, dzienks:-)
To ja tylko dodam, że kolega Darka z pracy ma 5 dzieci z czego jedno po wazektomii właśnie, wiec to nie jest 100% metoda....tak jak antykoncepcja.
Teraz czytam, że wazektomia w 90% jest odwracalna
 
Dubeltówka, po wazektomii robi się kilka razy badania nasienia pod kątem występowania plemników. Właśnie żeby potwierdzić, że jest ok. Jeśli coś jest nie tak, z reguły robią poprawkę w ramach "reklamacji" :-p
Co do odwracalności, czytałam o ok. 70%, ale nie można się tym sugerować. Jako że nie ma 100% pewności, że da się to odwrócić, traktuję to jako zabieg nieodwracalny.
 
o kurde to jak mojemu powiem ze to nie na 100 % to nie bedzie chcial sie poddac temu...
to jak z tabletkami... nie ma 100% pewnosci... a ja mam juz dosc lykania tabsow bo nei moge dopasowac odpowiedniej dla siebie i wlasnie mam zanik libido... masakra.
 
reklama
Zołza, Dubeltówka - hmmm no to ja powiem dlaczego chciałabym żeby T się podjął wazektomii... bo przy obecnej sytuacji finansowej, jego i mojego wieku (34 lata), konieczności powrotu do pracy, cesarki za sobą i wielu innych czynników nie możemy sobie pozwolić na 3 dziecko. Poza tym dlaczego zawsze kobieta musi zażywać, brać zastrzyki anty? Uważam, że skoro wspólnie założyliśmy rodzinę, dorobiliśmy się dwójki dzieci, mieszkania to teraz można zabezpieczyc się tak, żeby więcej dzieci nie było. A perspektywa łykania przeze mnie tabletek przez kolejne 10-15 lat jakoś się mi nie uśmiecha:no:
 
Do góry