Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jeszcze chwila i będe miała 2 gadające bajtle... a tak niedawno Ninką się ekscytowałam, że się rozgadała wreszcie itd. Jezu, jak mi szkoda tego upływającego czasu!!! z jednej strony ulga, że dzieci już bardziej samodzielne, ale z drugiej jakiś żal, że to już za mną... 








ale w ciąży polepszył mi się wzrok na jednym oku z -1,25 do -0,5 :-)) i nie sądzę, żebym musiała iść do okulisty, my mamy wady nabyte nie wrodzone, a Mati bardzo dobrze rozpoznaje małe miniaturki np z tyłu książeczek




Może u Marysi podobnie? W chorobie dużo pije??