reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

prowadzenie kilku szkoleń dziennie mnie wykańcza :( ale jednego wypije :)
Oglądam ofert wakacyjne i sie zdecydowac nie moge, eh. Nasza wada - rodzinna - brak zdecydowania....
 
reklama
katrina wlasnie skonczylam drinka z bierdy, a z jakiej to okazji???
urodziny masz chyba troche pozniej??

kasiek mati mial taki kaszel dopiero po ok tygodniu zaczelo sie odrywac tez zadnuch innych objawow

aylin a kogo i z czego szkolisz??
 
Ze zmian produktowych naszych kolektorów ) tj sprzedawców produktów TS

Aga - zloz reklsmacje - masz potwierdzenie wyplaty z bankomatu? Oraz. Zatrzymania bsnknotu do ekspertyzy? Ja skladalam tak kiedyś o 10 zl które mi bankomat całkiem podarte wyplul. A ze biedna studentka bylam to mi na tej kasie zalezalo
 
aylin powodzenia w szkoleniach i byle szybko do końca!

andzia to 20min. napadowego kaszlu tylko po zaśnięciu, potem nic a nic nie kaszle...całą noc nawet się nie przebudzi. Dlatego tak się dziwię:/

mąz u sąsiada na cytrynówce (mega mocnej, mega cytrynowej i mega pysznej) a ja na tabsach bo migrena mnie rozwala...idę spać
 
Kasiek współczuje migreny, aby szybko przeszła. Ostatnio tez coś często miewam, przez co żołądek doskwiera od przeciwbólowych. A co do kaszlu to może daj jej sie napić, co nawilży gardło i może coś pomoże.

Aronia rozumiem ze twój dzieć jeszcze standardowo szaleje? Mój już odpłynął jakiś czas temu, ale dzisiaj było bez żadnej drzemki w ciagu dnia. A i tak zasnął dość późno bo o 9-tej. Zazwyczaj jak nie ma drzemki to pada 7-7.30. Ale wczoraj za to przysnął na godzinę około 18-tej i pózniej szalał do 10.30.

Aga to może idź w poniedziałek do lekarza i powiedz, ze jeszcze krew pojawia sie w kupce i wolałabys to zbadać. W sumie to chyba od razu powinna była dać wam skierowanie na badanie.
 
Sylka - wlasnie dostal histerii, gdyz tata nie chcial go (kolejny raz) ciagnac (siedzacego po turecku) w pudelku po mieszkaniu :baffled:

A mnie teraz mdli, bo sie nawdychalam... helu (robilismy eksperymenty z glosem, bo balon z jarmarku zaczal wiednac)
 
reklama
Do góry