reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

aronia nie mam pojecia co Twoj dziec chcial powiedziec??? fajnie wam non stop cos soie w waszej okolicy dzieje, u nas totalne nudy

aylin fajny pomysl z
tym haloween

aga mysle ze u was to juz sandaly 'przejda' , bo u nas to jeszcze za zimno, chociaz juz widzialam dorosle panie w klapkach, sandalach. Mati narazie chodzi w polbutach z wywietrznikami, lub w adidasach/trampkach

josie dobrze ze maz pomyslal i zatrudnil pania
i masz racje co sie odwlecze to nie uciecze:p
W pelnie pasozyty lepiej wykryc, bo skladaja jaja, no przynajmniej tak czytalam.

pola ja juz chyba nigdy nie beda miala posprzatanego mieszkania na blysk, nie da sie z tymi moimi tajfunami.
dobrze ze czujesz sie lepie
 
reklama
Josie dzieki ale ja czasami przesadzam i mam wyrzuty sumienia, ze zamiast spędzić czas z chłopakami to wysyłam ich z tata na spacer a ja sprzatam :zawstydzona/y:
Ale w sumie nie sa wtedy z obcym tylko z tata :-D A jak w tygodniu maz spi to wieczorami sprzatam, oczywiscie nie codziennie ale boje sie, żebym po mamie nie odziedziczyła sprzątania bo u niej to juz dosłownie choroba i niekiedy łapie sie na tym, ze robie tak jak ona i wariuje z tym sprzątaniem :zawstydzona/y: Uwielbiam porządek ale wiem, ze przy dwójce dzieci nie da sie tego tak utrzymać i juz sie z tym pogodzilam.
 
U nas mój mąż sprząta

ja 2 h na placu a on ogarnia teren. Przynajmniej na chwile jest pozadek... Do rana kiedy armagedon wstaje
 
Ostatnia edycja:
Polaa - jak ja Cie rozumiem jesli chodzi o sprzatanie. Lubie miec porzadek I jak dzieci ida spac, to staram sie dom ogarnac, zeby sie dobrze czuc. Nie warieje, ale zeby bylo w miare mozliwosci wszystko na swoim miejscu.
A co do lata.... wczoraj chodzilismy w klapkach, bo bylo lato, a dzis wrocila wiosna. Ale ma wrocic ciepelko, wiec czekam...
 
Kończę dzień w fatalnym nastroju. Praktycznie to pół dnia przeplakalam. Wszystko mnie dziś wkurzalo, Szymek wyprowadzał.co chwilę.z.równowagi. Chyba nigdy tyle.nie krzyczalam na niego co.dzisiaj. Nie.tylko.na.niego zresztą. Nawet psom się obrywalo fo chwilę. I jeszcze tu jakieś kropki mi się wtryniają i już mnie to irytuje.
A teraz mam wyrzuty sumienia że nie rozumiałam kiepskiego humoru Szymka......

Oby jutro było lepsze.....
 
Mlodak jutro bedzie lepiej ;-) Oj ja tez czasami na chlopakow krzycze a wieczorem wyrzuty straszne, pewnie nie jedna z nas tak ma czasami. Nic sie nie przejmuj...

katrina o jak miło ;-) Ja tez uwielbiam wlasnie siedzieć sobie jak w domu porządek, wtedy jakos spokojniejsza jestem :-D

Czekam na meza bo dzisiaj pojechał na 19 ale tylko na jakies szkolenie i koło 1 w nocy ma wrócić. Także jutro nie musze lecieć z chłopakami do przedszkola tylko On zaprowadzi Kubę a ja z Wojtkiem śpię ile sie da. Tylko znając Wojtusia wstanie wcześniej a jak trzeba iść do przedszkola to spi w najlepsze i budzić Go musze. Tak samo w dzien czasami, jak chce z Kuba pograć czy cos to wstanie szybko a jak gdzies mamy iść czy jechać to spi i spi. Jak na złość
 
Kur.... wjechalismy w sarne my ok ale drzwi kierowcy sie ledwo otwieraja. Ja pier.....
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie lezy na srodku drogi maz wystawil trojkat i czekamy na policje... To sie wybralam na weekend majowy
 
reklama
huhuhuhu pijana jestem od wrazen! (bo przez UU nie od alkoholu :-p ) Ale impreze zaliczylismy!!!!! Zabralabym Cie mlodak z Szymkiem, na pewno mielibyscie oboje swietne nastroje!! :tak:A co powiedzial moj jak zobaczyl diabla? Pokazal paluszkiem i orzekl "pan" :-) A teraz ide spac, nie mam teraz sily Was doczytac ani wiecej opowiadac :rofl2:
 
Do góry