reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
MsMickey ale jubilatka zadowolona!:tak:

Sunshine ale kolorowo! pozazdrościć zmysłu i zdolności:tak:


Aga najważniejsze, że się wyspałaś!



a ja wręcz przeciwnie - jak widać już w pracy... ale piąteczek chciałabym wolny, to się dziś poświęcę ;)
 
U mnie podniecie razem z dziećmi nie gwarantuje wyspania a wrecz przeciwnie :-D

Zaza ja bym sie tak nie poświecała,a le Ty pzrynajmniej wiesz za co ;-) A ja dalej nie mam wypisanego urlopu na piatek :confused:
Sunshine - ślicznie :) A te szaszłyki to zostały zjedzony, czy tylko pieknie wygladały ??? Tort sama piekłaś??
Niespodzianka - :-D dobrze ze wesżłam wczoraj na bb o 23 to przynajmniej r-ek zapłaciłam; musiałąm wyjśc spod kołderki :-p

Kto pytał o sernik ?? nie lubię takiego i nie znam przepisu :)

Do mnie wczoraj przyjechała siostra :))) A dziś robie mała imprezkę dla brata z okazji 31 urodzin :)
Za pożno na to wpadłam wieć juz nic szczególnego nie wymysle :/


Gosiaczku i Antosiu wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka i miłości :****
 
Noga nadal boli:no: ale jadę dzisiaj z dzieciakami do lekarza to od razu nich obejrzy. Młody wczoraj niby ok a w nocy strasznie kaszlał i płakał, że go gardło boli. O. też zachrypnięta

Antku wszystkiego najlepszego!!!
artystyczny-tort-urodzinowy-dla-dziecka-z-autobusem.jpg

Gosiu 100 latek!!!
Zobacz załącznik 629749


Aga Antek musi bardzo kochać babcię. Nic dziwnego, że uśmiech nie schodził z babcinej twarzy.

Niespodzianka nigdy nie robiłam sernika, no chyba, że gotowca na zimno

Zaza dziś się poświęcisz w pracy ale za to ile wolnego będzie

Msmickey ale G. zadowolona:-) super, że imprezka udana

Sunshine wow, masz kobieto talent do szykowania imprez:tak: rewelacja

Andzia wszystkiego najlepszego!!!
1526616_586608408086697_1543651259_n.jpg
 

Załączniki

  • 1526616_586608408086697_1543651259_n.jpg
    1526616_586608408086697_1543651259_n.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 26
  • artystyczny-tort-urodzinowy-dla-dziecka-z-autobusem.jpg
    artystyczny-tort-urodzinowy-dla-dziecka-z-autobusem.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 37
Antosiu wszystkiego najlepszego
artystyczny-tort-urodzinowy-dla-dziecka-z-autobusem.jpg


Gosiaczku wszystkiego najlepszego

Ania+Ch.JPG


Hej kobiałki

No mój K ma od jutra urlop i co i nie ma go wyjechał nad ranem do Kopenhagi jak zawsze zresztą, w tamtym roku przed imprezą było to samo tylko tyle że wrócił w dzień imprezy, mam nerwa na całego bo w piątek wszystko na ostatnią chwilę trzeba będzie robić :-:)-:)-(

Aga
no ale ten torcik to był symboliczny :-D:-D:-D ale główna impreza była później :-):-), wow ale Antoś cudnie się zachował przy babci


zaza nie tylko Ty masz lenia ja tak samo jakoś ostatnio nie mogę się z niczym wyrobić bo nic mi się nie chce

MsMickey hahaa to się wymęczyła dziecina :-):-)

Sunshine wow ale kolorowo i wszystko w świnkę :-D, ślicznie !!!!

andzia no właśnie doczytałam że to ma być imprezka dla brata a nie Twoja :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu Antku wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!!!!!!!!


alijenka nawet nie mów, że w sobotę ma padać! ja wyprawiam swoje urodziny w sobotę i liczyłam, że zrobię grilla... zaraz zamówię pogodę dla nas ;-)

asik koniecznie niech ktoś tą nogę obejrzy, bo nie ma żartów
 
Do góry