reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

No, to mamą chrzestną ( josie ;-) ) nie będę :-) Okazało się (aylin ;-)), że Ania będzie wpisana, a wsio w kościele przejmie mama dziecka. Najlepsze jest to, że oni pytali się o taką opcje (gadali wtedy z siostrą zakonną) i ta im powiedziała, że absolutnie nie ma takiej możliwości !! A dziś Kaśka zadzwoniła w sprawie zmiany danych i gadała z księdzem, a ten jej na to, że wsio może zostać jak jest, tylko, że ona będzie musiała robić za matkę i matkę chrzestną.... boshe!! co za kraj! ;-)


Odwaliłam wczoraj niezły numer w Tesco. Zapakowałam kilka rzeczy do koszyka, skasowałam, patrzę do torebki a tu portfela nie ma....musiałam prosić o cofnięcie wszystkich artykułów. Całą drogę do domu śmiałam się sama z siebie

jak ja nie lubię takich sytuacji! :-)

Hej dziewczęta,
dzidzia została odprowadzona do żłobka. Zostawiłam bez płaczu wiec ja tez nie rozpaczałam.
Mama juz odebrała (u nas pierwszy raz godzinkę tylko sie zostaje) i podobno bez płaczu - przesiedziała u Pani na kolanach cały czas. Teraz juz z babcia wiec moga szalec

Zobacz załącznik 643342

oto obiecane dzieło.

wooowww!! duże dzieło :-D


I zbijcie mnie!!! Nachyliłam się całym ciężarem ciała na bok (ten przy głowie) fotelika samochodowego Romer, ręce trzymałam właśnie na tym boku i kuźwa pękł styropian!!! Rusza się teraz ten bok tj. zakładam go na ten plastik i jest ok, ale jak znowu pchnę ręką to spada. Jakim cudem! Hallo...ja piekole. No nerwica mnie trafi! Jak on ma chronić przy uderzeniach bocznych...czy ja jakoś niefortunnie to zrobiłam. No ale jak nie kumam!? I co teraz mam zrobić...to chyba średnio bezpieczne?
Zobacz załącznik 643367

Na stronie Kancelarii Premiera można za darmo zamówić mapę Polski dla dziecka - nawet 2 szt. wzięłam;)
https://mapa.premier.gov.pl/

a gwarancja? kurcze, nie powinny sie raczej takie rzeczy dziać...
 
reklama
Kasiek tylko gwarancja :/ swoja droga to straszne, tyle pieniędzy się wydaje na fotelik, a on sie rozwala w takiej sytuacji.
Mapy zamówiłam 3 :p

Aylin nie no piękne to arcydzieło. Ja tam widzę ptaka na trawie :pP
Dorysuj ramkę i bedzię obraz. :)

Munka - ufff no to kłopot z głowy :)

Asik ja tydzien temu chciałam kupić buty, do płacenia - nie mam karty. Pani odłożyła mi buty do soboty. Pytam o kótrej otwierają - o 9;30. Byłam o 9;45 , zamknięte; poczekałam do 10 ( jechałam na maliny i nie muiałam czasu czeakć). Uznałam to za znak, że jednak nie powinnam ich kupować :-D
 
Nie mam gwarancji. Minęła rok temu. Fotelik dostałam od szwagierki. Ta kupiła nowy, stał zapakowany w garażu. Nigdy nie używała, bo rodzice kupili im nowy. Ten trzymała w razie czego. No i tym sposobem mi się trafił;) Ale masakra! A tak go kocham, bo wygody i młoda lubi:/ Zawsze coś...

asik hahaha ja kiedyś tak z Polą zrobiłam zakupy. Przy kasie patrzę, że karty nie mam (P bawiła się portfelem w domu i ta sobie leżała na podłodze):D Ale wstydu się najadłam:p
 
Bylismy z jankiem u lekarza dala znie stos badan do zrobienia posiewy i test na gluten bo mowi ze moze to alergia... Oby nie! Najgorsze ze on sie tak wyrywa u lekarza jest taki ryk ze koniec.... Do pobierania krwi to ojca wysylam bo ostatnio 3 osoby go trzymac musialy...

Kasiek ja bym dala na gwarancje fotelik. I tez juz slyszalam od kogos zeby czasem nie klekac na nim i nie opierac sie bo peknie o_O

A aptopos butow i zakupow to upolowalam jasiowi genialne naturino w tk axx za 79 i 99 na jesien i na zime:) jestem przeszczesliwa, chyba pierwszy raz trafilam tam jego rozmiar!
 
josie byłam w TM i jak nie wiem jak wy coś tam z Agą znajdujecie. Wyszłam z niczym. Dla dziecka nic:/ Trafiacie na jakieś super zaopatrzenie:D Na fotelik gwarancji już nie mam...ale masakra, bo ten styropian powinien być mocny:/ Zdrowia dla Jasia!
 
No wlasnie bo tam raz na 5 wizyt sie trafi rozmiar, trzeba czesto wchodzic po prostu:) ja dla jasia pierwszy raz trafilam fajne buty. A nie sorry juz jedne mial kiedys ale dlugo w nich nie pochodzil bo goraco sie zrobilo i musialam sandalki kupic
 
Hehe proszę :) możesz tez zapytać w sklepie w ktorym mają te foteliki o sprowadzenie części. Ale pamiętam ze jak kupowałam nasz to czytałam opinie ze styropian to największa wada tych fotelików. Za to zaleta to możliwość dokupienia każdej z części osobno.
Miłego dnia dziewczęta.
 
reklama
Hej

Mati jeszcze śpi, chyba po wczorajszych wrażeniach; )
pokaz był fajny. Trochę na początku przestraszył się hałasu, ale mieliśmy słuchawki i dotrwal do końca.

Josie zdrówka dla Jasia, oby to nie była alergia.

u nas nie ma tk maxxa ;(

miłego dnia
 
Do góry