)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Częste poronienia

kkert224

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Miała ktoras z was często poronienia? Ja miałam 3 miesiace pod rząd. Ostatnio w marcu prawdopodobnie kolejne. Jestem już wykończona. Kiedy udalo wam sie zajsc w ciąże? Byłam u ginekologa, wszystko jest okej. Nie jestem na nic chora, oprócz trombofilii, ale na to się lecze i lekarz stwierdził ze nie powinno to mieć wpływu na ciąże.
Teraz znowu mi się spóźnia okres, już 2 tygodnie. Ale wiecie co? Pierwszy raz nie ciągnie mnie do testu, bo szczerze mam już tego wszystkiego dosyć. Nie chce znowu sie załamać...

reklama

kkert224

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@kkert224 a czybod razu wlaczasz heparyne skoro masz trabofilie?
Ginekolog dopiero włączyłby mi heparynę po potwierdzeniu ciąży. A zawsze w dzień wizyty już ciąży nie ma.
Zastanawiam się jak to jest tym razem, bo jednak aż 2 tygodnie jeszcze nigdy mi się okres nie spóźniał.

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
A skąd wiesz że to były poronienia? ja poroniłam raz pusty pęcherzyk ,2 raz po otrzymaniu tabletki bo serduszko przestało bić w 9 tyg, i po pół roku byłam w ciąży teraz mam 21 tydz ,wszystko przebiega ok, zmieniłam kwas foliowy ,brałam na długo przed zajściem , zrób może test ?

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
@kkert224 poniewaz masz trabofilie powinnas miec heparyne w domu, w miare szybko robic test ciazowy i od razu wlaczac heparyne. Niektorzy wlaczaja ja juz od owulacji. No i zdecydowanie poszerz diagnostyke o immunologie, bo chyba wiecej źwierzy w tobie siedzi, nie tylko trabofilia.
Mialam przypadek, ze w dzien @ test bialy. Potem kilka dni brudzenia, a po 2 tygodniach czekania na wlasciwy @ test z blada druga kreska. Juz wtedy wiedzialam, ze poronie, bo ciaza zle sie rozwija skoro tak sie dzieje. Niestety tak sie stalo. Musisz to sprawdzic i poszukac dobrego lekarza jesli chcesz urodzic dziecko

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry