reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
U nas remont sypialni i mój M mnie właśnie rozwalił. Woła mnie i mówi :bo ja sobie myślę że tu będzie łóżeczko na początku to światła zrobię tu tu .... No nie wiem co myśleć on taki pewny jest że po tylu latach się uda ?
A z drugiej strony muszę go pochwalić że mimo wszystko podchodzi do tego w taki sposób. Ja nawet wywaliłam wszystkie książki które kiedyś mi kupił o ciąży , nie kupiłbym nic sama ...bo kiedyś się przyda.
Co myślicie o tym?
A wiesz ze moj tak samo. Ostatnio sie o szkołe poklocił ze mną. Że jak chłopak to musi miec fach w ręce a pozniej niech sobie idzie nawet i na studia [emoji23][emoji23][emoji23] pizgłam śmiechem bo jakąś godzinę wcześniej walił sie w czoło jak przystanełam przy sklepie z dziecięcymi ubrankami [emoji85]
 
Bo że my stare to juz niby nam sie od zycia juz nic nie należy :D jakbym miala zdrowie i kondycje to moglabym ostatnio co noc hahahaha a i tak zlapalam sie ostatnio na tym ze swojemu powiedziałam "lekarz sugerował ze dzis powinniśmy " [emoji23][emoji23][emoji23] cale szczescie ze sie nie dopytywał szczegółów tylko wzial sobie do serca zalecenia i wista wiooo
 
Ja wiem ze ze mna czasami ciezko zyc, ale trudno musicie mnie kochac jaka jestem:) i obiecac ze rzadna pawia nie pusci jak bede pisala o ciemnych wiszacych jajach
 
Już omawiacie szkołę [emoji23]. Nieźle, ale to znak że się uda.
Mnie jak znajoma zaczęła wypytywać kiedy dzieci,czy chcę chłopca czy dziewczynkę itp powiedziałam :
Jak ma być to będzie, czy dziewczynka czy chłopak wybierze sobie samo na 18 jak zresztą religię też [emoji23][emoji23][emoji23]
Mina babska bezcenna
A wiesz ze moj tak samo. Ostatnio sie o szkołe poklocił ze mną. Że jak chłopak to musi miec fach w ręce a pozniej niech sobie idzie nawet i na studia [emoji23][emoji23][emoji23] pizgłam śmiechem bo jakąś godzinę wcześniej walił sie w czoło jak przystanełam przy sklepie z dziecięcymi ubrankami [emoji85]
 
Te chłopy to mają jaja że z nami wytrzymują [emoji23]
Bo że my stare to juz niby nam sie od zycia juz nic nie należy :D jakbym miala zdrowie i kondycje to moglabym ostatnio co noc hahahaha a i tak zlapalam sie ostatnio na tym ze swojemu powiedziałam "lekarz sugerował ze dzis powinniśmy " [emoji23][emoji23][emoji23] cale szczescie ze sie nie dopytywał szczegółów tylko wzial sobie do serca zalecenia i wista wiooo
 
reklama
Ja wiem ze ze mna czasami ciezko zyc, ale trudno musicie mnie kochac jaka jestem:) i obiecac ze rzadna pawia nie pusci jak bede pisala o ciemnych wiszacych jajach
Kobieto moja droga. Ja mam teraz kilkudziesieciu chłopa na budowie. Szlag trafia moją delikatność i subtelności. Jezyk mi sie wyostrza. Dowcip tez mniej wybredny ale z pazurem ;) trzeba sobie radzic. Hahaha
To ze szkoly pokonczylam i mam tytułów wiecej niz miodek to nie mam zamiaru z siebie damy strugać.
Moją cechą jest bezpośredniosc. Albo sie mnie kocha albo nienawidzi. Nie ma opcji "toleruje" [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry