reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję ból krocza- 29 tydzień

Zuzu2017

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
20
Miasto
Elbląg
Witam Mamusie. [emoji1]
Mam pewne obawy i martwi Mnie ból krocza i twardy brzuch jestem w 29 tygodniu.
Byłam dziś na wizycie u giną opowiedziałam mu wszystko po czym dał mi skierowanie do szpitala. [emoji17] Bardzo się martwię. Nie wiem już co myśleć...

Jak wy uważacie? Miała któraś z Was podobnie?

Pozdrawiam.

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak miałam i mi powiedział że ok szyjka zamknięta ,że to normalny objaw ciąży i musi coś boleć. Nie martw się szpitalem . Sprawdza maluszka i będziesz pod opieką pewnie podadzą magnez i wrócisz na 10 tyg do domu. Powodzenia
 
Właśnie sobie leżę już w szpitalnym łóżku.. z rana miałam robione badania ogólne. Jutro USG. Narazie tabletki doustnie i dopochwowe.
Oby było tak jak mówisz boli bo musi coś boleć :)

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zuzu2017 masz niezwykle wrażliwego lekarza, że od razu skierował do szpitala.
Też miałam ból krocza w 29tygodniu. Czułam jakby rozciąganie mięśni i dziwne napięcie od pachwin przez wzgórek łonowy po krocze. (Teraz jest 32tydz. i już tego nie czuję, widocznie mięśnie się naciągnęły)
Podczas badania mój lekarz sprawdził szyjkę macicy.
Była ona w porządku. Powiedział mi, że ból wynika z tego, że macica swoim ciężarem uciska na mięśnie i że to normalne.
Wszystko pewnie zależy od nasilenia bólu. U mnie to było tylko takie jakbym sobie mięsień nadwyrężyła.
 
A i jeszcze dodam, że miałam twardy brzuch od 19tyg.
Dostałam luteinę i magnez dobrze przyswajalny.
Po kilku tygodniach stosowania ustąpiło napięcie, ale biorę to dalej.
 
Do góry