reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZY CZĘSTE USG MOZE BYC SZKODLIWE?

Paulasc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2018
Postów
42
Czy są tu mamy, ktore mialy czeste usg w ciąży?
Jestem w 22 tc do tej pory mialam 11 usg. 7 usg faktycznie na wizytach u lekarza.
4 usg przez moje schizowanie, ktore okazalo sie niepotrzebne.
Teraz mam wyrzuty sumienia, że mogłam tym zaszkodzić dziecku ;(
 
reklama
Ja mam taką sytuację, że od 32 tygodnia muszę mieć codziennie( oprócz weekendów) usg w celu zbadania przepływów. Wcześniej od początku ciąży miałam co dwa tygodnie usg ( nie licząc tych dodatkowych) . Z moją córeczką jest wszystko dobrze. Ładnie rośnie i jest zdrowa. Nie zamartwiaj się nie potrzebnie. Ja nawet nie zliczę ile miałam usg. :)
 
Podobno częste usg dopochwowe we wczesnej ciąży może być niekorzystne. Później i dziecko większe i przez brzuch więc dawka inna. No i podstawowa sprawa zysków i strat - często jest niezbędne do diagnostyki i odpowiedniego wsparcia ciąży.
 
Do góry