reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ja dobrze widzę?

-misia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2021
Postów
107
Dziewczyny proszę o pomoc, ja mam chyba zwidy… od dwóch lat się staramy i dzisiaj pierwszy raz (chyba) coś widzę innego niż białe pole 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Myślałam, że dostałam okres i się rozkręci, ale miałam tylko trochę krwi przez dwa dni, w weekend zero i jakoś nie dawało mi to spokoju. Dzisiaj kupiłam test najtańszy z roska i dostałam oczopląsu, poleciałam po dwa następne 🤦🏼‍♀️
 

Załączniki

  • 19F69C2F-9AC7-4DE6-8377-9FA82D83DD55.jpeg
    19F69C2F-9AC7-4DE6-8377-9FA82D83DD55.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 858
reklama
Nie chce straszyć ani odbierać nadziei ale ja po takim dwudniowym niby okresie też miałam testy pozytywne, które później okazały się ciąża biochemiczną. Trzymam jednak mocno za Ciebie kochana kciuki ✊🏻 oby u Ciebie była to ciąża! 🤰🏼❤️
 
A ja po dwudniowym plamieniu w grudniu (które wzięłam za okres), też miałam pozytywne testy - teraz mam 6tygodniową córeczkę :)

Widać piękne dwie kreski, teraz beta i kontrola przyrostu po 48h :) ❤️
Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Do góry