reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

kurcze,ze sie nie spotkalismy!!:-(,a przechodzilismy obok,ok 14-15.
Pozdrawiam
byliśmy troszkę później...:-(
Aaaaaaaaaaaa i dzięki Ci bardzo...wiesz za co...
U mnie jeszcze tydzień na wakacjach jest siostrzeniec Wtka, więc trochę mam sajgon w chacie...Ale potem możemy się spotkać...jak wyzdrowiejemy :wściekła/y::-:)eek:

W końcu jest czym oddychać, ale mogłoby mocniej popadać...bo nasze prace ogródkowe bardzo cienko idą.

Witam nowe Poznanianki.

I miłego dnia życzę. Buźka
 
reklama
witam!
Od niedawna mieszkam w Poznaniu.
Przeprowadziłam się tutaj z dwójką 2 letnich bliźniaków z okolic Krakowa, chętnie poznam mamy z Poznania, bo mi tu trochę samotnie ;):-p
 
hejka dziewczyny
jak tam po weekendzie ????
bo u nas niestety pogoda kiczowata na co wy nie mozecie narzekać:tak::tak::-D:-D hehe

dzis znów nie ciekawa a ja mam stos prania i sprzatania:cool: a tak mi sie niechce ze szok:szok::szok::szok::szok:

witam nowa mame:-)
 
cześć mamusie, miałam zabiegany wekend nic nie odpoczęłam, ech, a teraz patrzy na mnie góra prasowania, sprzątnąć trzeba, no i mężuś przyjdzie z pracy to pewno znowu obiad będzie chciał..;-);-) a ja mam lenia :sorry2::sorry2: i to strasznego:zawstydzona/y:, dobrze, że troszke chłodniej, ale masz racje słowiczek, zdecydowanie więcej deszczu poproszę

witam serdecznie nową mamusie :-):-)
 
i ja witam .... :tak::-D:tak:
Katuś, to fajnie,że udał sie wypoczynek i że pogoda dopisała, bo na takich wyjazdach to chyba najważniejsze :tak::-D;-)

teraz Gosia i Kubala się wczasują i pogode też mają superrrrrrrrrrr :tak::-D:tak:

witam nową mamusię, a w jakiej części Poznania zamieszkałaś ??? i zapraszam do częstych odwiedzin :tak::-D:tak:

i przypominam o planowanym spotkaniu na przełomie sierpnia / września, konkrety do ustalenia


a ja jestem na półmetku prawa jazdy, dzisiaj zaliczyłam testy, co okazało się nie wszystkim się udało :szok: choć mi sie wydawało,że tego nie można zawalić, a jednak .... praktyka pod koniec sierpnia ....:tak::-D:tak:
 
zapomniałam wam napisac zerknijcie na Blogaska do Galerii wkleiłam filmik:tak: bo tu na bb nie umiem:no::no::no::no:

i zobaczcie jakiego mam wariata w domu:cool:

jarzebinka to tylko pogratulowac:-D:-D:-D-hmm mowisz ze jazda pod koniec sierpnia tak?? daj znac kiedy to bede uważała przechodząc przez ulice he:-D:-D:-D:-D:tak:he
 
reklama
Do góry