reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jagmar no fujjj...ja lubię tylko z masłem ewentualnie z dżemem na słodko:D A Basia wcina z pasztetem grunt, że wcinała;P My czekamy na mojego a potem zacznie się weekend:D
 
reklama
Premisa Jak mam szczera to nawet nie mam pojecia gdzie sa Szczytniki :) Temat samochodu tez u nas podobnie :) zastanawiamy sie nad 2 ale nie jestem w 100procentach przekonana ze jest nam konieczny chociaz bylo by duuuuuuuuzo latwiej.

Tak tak czemu w gosciachzawsze sa grzeczniejsze ? ;)

Skrzat Spoko nie mam nic przeciwko ;).
Chodzilo mi o to ze dobrze twoj maz zrobil mowic ksi.edzu aby przyszedl za godzine.

I ze takie dzieci nie zawsze maja szczescie przezyc ale ja mam nadzieje iz Filipowi sie uda.

Zazdroszcze a jakie buciki kupilas? Praca no prsze coz za powazne decyzje ;).

Zacznie sie weekend brzmi ciekawie ;).

U nas jakis ciezki dzien dzis ;( Oli marudna nic nie moglam zrobic noc z 3-4pobudkami do bani...............
Az popoludnu ucieklam na zakupy do Cerrfura aby odoczac.
 
krklisz
aż mi się przypomniał demot wklejony na facebooku- macierzyństwo jest wtedy, gdy samotny wypad na zakupy nazywasz urlopem:D
my mamy 2 auta i fakt- jest łatwiej, ale jak byśmy sie przeniesli do swarzędza lub PN to M chce sprzedać bo jednak jakby nie patrzec- naprawy ciągłe, przegląd, ubezpieczenie... wszystko kosztuje. Szkoda tylko że w Pn komunikacja miejsca dla matki z dzieckiem jest płatna bo u nas w Swarzędzu mpk jest darmo dla opiekuna dziecka do lat 2

mnie mdli dzisiaj ale to z własnej winy, obżarłam sie takimi świństwami że na samą myśl mi sie cofa...

skrzat
a Ty masz pracę czy będziesz szukać? ja też czuje potrzebe iśc do pracy ale u mnie to odleeeeegły temat
 
Hello:)
Krkisz NabAwe no ja w sumie na wychowawczym, ale od czasu do czasu pojawiają się zlecenia w mojej firmie i wtedy odzywam zawodowo;P A tak to szukam, czegoś już bym chciała wrócić, a u mnie chwilowo sytuacja na stały powrót niejasna;(
Premisa no u nas też jedno auto do tego ja mam prawko i nie jeźdzę, mnie krew zalewa jak popoludniu samochód w garażu a ja tłukę się MPK albo muszę się mojego prosić;( No ale na drugie nas nie stać, a tym nie chce dać mi jeździć i kółko się zamyka, jestem skazana na MPK:(
Dzisiaj wpadają znajomi do nas;) Muszę przygotować kolację i coś upiec no i ogarnąć mieszkanko:p Miłej soboty:)
 
NabAwe Dobre dobre ;). Rzeczywiscie komunikacja za free fajnie ;). Moj M chce mi kupic jakis samochod do 10000 zeby stal pod blokiem a mi tylko zal bo kumpela sprzedaje fajne auto tylko troche drozsze ok 13-14000 (ono mi sie bardziej podoba) tylko jest 2 drzwiowe i bagaznik tez bez szalu -wozek parasolka z bieda (a mam juz obiecana parasolke od kolezanki ;). I do tego jeszcze w tym momencie nie trzeba kupowac bo sama nie jestem pewna kiedy dokladnie bede wracac do pracy.
A teraz mieszkasz w Zalasewie tak?
pochwal sie co zjadlas ? ;)

Skrzat To trzeba by sie dogdac bo po wychowoawczym pewnie musza cie przyjac, ale jak faktycznie nie potrzebuja pracownika to bedzie to powrot na niedlugi czas.
U nas to jest tak auto 1 stoi w garazu lub nie zalezy czym M jedzie do pracy, ja czesto nie prosze ale on wie ze odmowic mi nie moze ;) (jezeli nie zadnego bardzo racjolanego arugumentu ;) ) i tak jakos to jest tylko nie lubi sluchac ze autko bylo w niebezpieczenstwie bo ktos wymusil na mnie pierwszenstwo, czy zastawil na parkingu ;). Ladna ta Basi fotka ;).


Ostatnio Oliwia bardzo czesto chwyta sie za cipke na poczatku myslalam ze zaczyna poznawac swoje cialo i miala tez troche zaczerwienione wargi (co zwalczylam Clotrimazolem i nasiadowkami) ale zeby rozwiac watpliowsc zrobilam badanie moczu 1 wyszlo ze leukocytami ale bez bakterii lekarz powtorzyc a 2 wyszlo z mniejsza iloscia leukocytow ale z bakteriami w poniedz ide zobacze co powie. Czytalm ze Furagina jest od 2 roku zycia a moze wy wiecie jaki lek na oczyszczenie drog moczowych mozna dac mniejszy dzieciom?
 
U nas tez był kiedyś temat drugiego samochodu ale umarł po tym jak pokazałam mężowi, ze całkiem nieźle daję sobie radę w komunikacji miejskiej. W sumie, żeby zacząć jeździć musiałabym się podszkolić i to solidnie.

Krklisz nie znam się na oczyszczaniu dróg moczowych u dzieci. Niestety nie pomogę.

Padam na twarz i nie mam weny do pisania. Idę robić koronę dla Zosi na balik. Jeśli się do piątku nie rozchoruje to się przyda :).
Miłej niedzieli
 
krklisz
ja mam auto za 2500 zł i jest ok :p chociaż wielkością szału nie robi.
mieszkam zaraz za Swarzędzem- Kruszewnia, chociaż terytorialnie to faktycznie blizej zalasewa.
kurczę no ja na problemy z drogami moczowymi i pęchęrzem w dzieciństwie regularnie miałam robione nasiadówki w rumianku, ale nie wiem czy dla Oli to byłby dobry pomysł bo to jednak trzeba sieeeeeeeedzieć i sieeeeedzieć.
mysle że powinnaś ją przepajać aby miała czym siusiać i znalazłam nazwy takich ziół- Uropatia, Urtica fix, Urosan fix, Urosan
poczytaj czy można podać dzieciom napary z nich bo tego już nie wiem. No i żurawina, moja Emi dostaje suszoną żurawinkę prawie codziennie po kilka ziarenek bo lubi- a że są bardzo zdrowe to jej nie żałuję- lepsze to niż słodycze. A na infekcje ukł.mocz. jest polecana.


jagmar, skrzat
ja na miejscu waszych meżów kopnełabym was w tyłek ! :p gdybyście sie zmobilizowały to już dawno byście jeździły i to- kto wie, może nawet do mnie na kawusię!

jagmar
moja kumpela dostała rok temu pod choine bon na kurs prawa jazdy :) może poproś P aby Ci sprawił prezent w postaci bonu na kilkanaście godzin L w celu przypomnienia?
 
jagmar Widzisz to radzenie sobie czasem nie wplywa na nasza korzysc ;), ja robie tak jak mam jechac do centrum i wiem ze i tak nie bede miala gdzie zaparkowac i jedzie tam sie 1 lub max 2 autobusami lub tramwajami to wybieram mpk, a jak bym miala sie przesiadac z 3 razy to juz zapomnij musze miec auto ;), chociaz czasem to meczy mnie skladanie i rozkladanie wozka.

Podziwiam ze i tak chce ci sie jeszcze takie bajery robic bo u mnie gdy Lulka zasy[ia to liczy sie tylko lozko.

NabAwe Popieram twoj teze ;). Dzieki bede szukac jeszcze zobacze co mi lekarz powie ostatnio robilam jej nasiadowki z kory debu jakos sie uawalo ;), a zurawine tez zajada systematycznie ;). Z piciem tez masz racje ale jak chce to pija duuuuuuuzo a jak nie ma ochoty to nic sie nie da wdusic no chyba ze slodkie soki ale na drogi moczowe to te kwasne sa lepsze ;).
Mam kolezanke w Zalasewie ale ty patrzac od Pn to jeszcze dalej mieszkasz?

Normalnie szok umowilam sie na poniedz do psychologa a moje dziecko 2 noce przepalo ;).
Mam pomysl jak juz jestescie wychorowane to moze w sobote wypad na Stary Rynek? Kto ma ochote?
Dobra uciekam na spacer.
 
reklama
witajcie wieki mnie tu nie było
witam nowe mamy :)
Premisa ja jestem z Kamionek :-D:-Dwreszcie ktoś z moich okolic :tak::-D
pisałaś coś o klubiku, zrobili teraz opcje klubu w Kasztanowych Ludkach w Daszewicach. Ciotki sa super. Starszak chodzi tam do pkola i brdzo sobie chwalę

Nabawe gratuluje ciązy :)))))))) fajną bedziesz miałą roznice:tak:

u nas chorobowo od grudnia. Na łeb dostaję ja i Ł. niby wykurowani ale ciagle sie czujemy słabi, Franus zaraz roczek-szoooooooook

pozdrawiam Was :)
 
Do góry