reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam wieczorowa porą...:tak: nareszcie spokój dzieciaki juz w łóżeczkach.... od poniedziłku do wczoraj była u mnie siostra z rodzinka więc wariactwo na kółkach, praca dom goście zakupy ( bo siostra przyjechała na zakupowe szaleństwo na wyprzdażach, wiec poszalałyśmy...) :tak: a dzisiaj kupiłam mojemu młodszemu zyżwy i może w weekend je wypróbuje????

Jagmar przepraszam, ale musielismy o 17,30 odebrac Kacperk a ze szkoły ....:tak:

Nabawe a czemu nie masz karty ciąży, a nie jest ona potrzebna do 10 tygodnia aby mieć becikowe ???
to jutro wieczorem sie spotykamy 20.30..... czy 21.00 i gdzie konkretnie.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
laski udanego wieczorka!! grzecznie mi tam!

a Emi dziś na godzine zostawiłam w żłobie bo musiałam gnać do lekarza! ale miałam stresa... na szczęście żłobek stoi- nie rozniosła go, wybawiła sie jak nie wiem, nie chciała iśc do domu i uciekała na mój widok hehe :p musze ją częściej podrzucać
 
dzięki dziewczyny za wczorajszy wieczór... do zobaczenia następnym razem na Sushi....:tak: chłopcy jakby wyczuli, że muszą być rano cicho, bo pospali do 8.00 wiec całkiem przyzwoicie...:tak: dałam im śniadanko i do 9.30 jeszcze relaks...:tak:

Nabawe pewnie Emi potrzebuje większego kontaktu z dzieciakami...a Ty pozałatwiałaś sobie sprawy na spokojnie...:tak:
 
NabAwe To fantastycznie mam nadzieje ze Oli tez tak zareaguje :). No co ty przeciez my zawsze bardzo grzeczne jestesmy ;).

jarzebinka Rowniez dziekuje u nas Oli o 7 ale M do niej poszedl, a Julka w nocy tylko raz wstala wiec chyba tez wyczula ;).

jagmar Skrzat Dzieki

Dzis pogoda wyjatkowo do bani ale stwierdzilismy ze pojdziemy na 30min spacer, niestety po 5min Oli centralnie zaliczyla kaluze i trzebabylo szybko wracac ;). Oby jutro bylo lepiej ;).
 
Cześć
Dziewczyny ja również dziękuję za piątkowe wyjście. Miła odskocznia od codzienności.

Ja dzisiaj od 8 rano porządkuje mieszkanie i końca nie widać. Jeszcze muszę ogarnąć sypialnię i posegregować ciuszki dziewczynek. Z połowy już wyrosły a nadal tkwią w koszu do prasowania i tylko je przerzucam z kąta w kąt. Zaraz śmigam do przedszkola po Z.
Udanego tygodnia dla wszystkich piszących i TYLKO czytających ;p.
 
Hej
My rozpoczęłyśmy tydzien od choroby Basi, wczoraj 39 rano i w nocy. Infekcja wirusowa, leki zapisane i znów tydzień w domu:( Masakra jakaś...pediatra powiedziała, że standard 1,5 - 2 tygodnie od antybiotyku i wirusówka;/
Ja spotkanie dziś w pracy, jutro wolne, ale czeka mnie praca domowa na jutro więc wieczór z komputerem mnie czeka;/
Krkisz, Jarzębinka, Jagmar również dziekuję za super spotkanie!!!
 
heeeey
dopiero dochodzę do siebie po wczorajszym tourze po Pn :p

Emilce idą kolejne zęby- dziś odkryłam pchającą się górną czwórkę i znowu cięzko dzisiaj ze spankiem itp.

krklisz
kochana! dzięki za poradę, Emilka obudziła się dziś pierwszy raz od paru dni/tygodni całkiem suchuteńka!!!! Pampers active baby- rozm. 5 + falbanki w środek i po sprawie! Za to przy zalożeniu ich do środka w huggiesie, niestety przemoczona, co zwykle w dzień nam sie nie zdarzało, wiec myślę, że teoria falbankowa dotyczy tylko pampersa.
Ponadto po odwiedzinach u Was znalazłam sposób na reogranizację pewnych przedmiotów w moim mieszkaniu- mianowicie, spodobały mi się te kolorowe kartony na szafkach (wybacz ze sie tak rozglądałam, ale lubię kraść pomysły) i musze kilka sobie kupić, zeby szafki nie zbierały zbędnie kurzu, a np zapas kaszek, soczków itp nie stał luzem na górze w kuchni:p będzie schludnie, ładnie (tak jak lubię) :D

jagmar

dzięki za "prezent" jakoś się odwdzięczę!
Tobie też skradłam pomysł- dałaś mi myśl z tym "koszem na prasowanie" rzucam zawsze po praniu stertę w pokoju bo nie mam co z tym zrobić, ale teraz dałaś mi pomysł że przecież mogę zainwestować w jakiś kosz... ciekawe czy są jakieś duże podwójne na pranie i na rzeczy do prasowania?

skrzat
maj gad
u was te choroby też jak jakaś plaga... zdrowia dla Basiuni, mam nadzieję, ze szybko wydobrzeje, bo też mam chęć ją niebawem zobaczyc, na pewno urosła i wydoroślała od ostatniego spotkania... widze, że u Ciebie praca wre! w sumie troche mi tego brakuje- byłam lepiej zorganizowana mając duzo pracy i napięty grafik kiedys, niż teraz siedząc w domku i mając dość duzo czasu na wsio.

dziewczynki rzućcie jakiś pomysł na obiad na jutro bo jadę niedługo na zakupy i nie mam kompletnie mysli co kupic- a przyjeżdża do nas kuzynka, fajnie byłoby zrobić coś innego niż zwykle:p

chociaż nie powiem- chodzi za mną gulasz z kaszą jęczmienną- i nie wiem czy to sprawa ciąży, czy dawno nie robiłam i dlatego.

wczoraj koleżanka poczęstowała mnie sosem mięsnym z makaronem- z czego sporo zjadła Emila- a jedząc chodziła i głaskała się po brzuszku- mina i zadowolenie koleżanki- bezcenne :) dzieci to jednak potrafią poprawić humor i nastroj!

jagmar
drogie były tw Twoje poduszki na krzesła w IKEI? Bo zwykłe pokrowce na all na jedno krzesło około 40-50 zł! troche przesada bo mam 6 krzeseł :p a poduszki nawet takie na oparcie są tańsze, ale myślę, czy sie nie bujnąć do Ikei bo może jeszcze inne "gadżety" sobie kupię tam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello
Nabawe nie wiem skąd czerpałaś inspiracje odnośnie kosza na bieliznę bo u mnie takowego brak i ciuchy walają się po całej sypialni ewentualnie lądują w worku z ikei takim za 2 zł. Niedawno rozglądałam się za koszami na pranie. Chciałam wiklinowy ale ceny wiklinowych są wysokie a mój kosz musiałby być baaardzo duuuuży
Poduszki mam takie JUSTINA Poduszka na krzesło - amarantowy - IKEA.

Zosia po przedszkolu była tak straszliwie zmęczona, że ciężko było z nią wytrzymać na szczęście śpi już od pół godziny. W przedszkolu jest grzeczna i wykonuje ładnie wszystkie polecenia "pań cioć" natomiast w domu wstępuje w nią diabeł i w ogóle nas nie słucha. Jestem ciekawa czy w ten sposób odreagowuje przedszkolna grzeczność?

Krklisz chodzą słuchy, że Julka to śliczna i grzeczna dziewczynka :D.
 
Do góry