reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Część czy któraś z was rodziła na polnej? Jakie są opinie

Opinie sa różne, bo oczekiwania są różne, porody są różne...ale tak ogolnie to:
Ja druga i trzecią cc mialam na Polnej, 1.5 miesiaca temu tam ostatnio bylam :)
Wg mojej opini: lekarze (warto mieć swojego)
Polozna laktacyjna mialam stycznosc z dwoma: jedna super pomocna, madrze mówi, a druga łaske robi, ze przyjrzie.
Pielegniarki to zależy na kogo sie trafi, ogolnie super, tylko jednej nie bardzo lubilam, bo zle potraktowala dzoewczyne ktora nie radzila sobie z karmieniem, "taka co tak duzo gada o sobie" znalam jej życiorys z poprzedniego pobytu w szpitalu :) jak byla 6.05 to wchodzila na sale ale juz nie reagowala na prośby dziewczyn, laske robila ze poda noworodka dziewczynom po cc, moze gorszy dzien miała, każdemu sie zdarzyc może.
Jedzenie: obiady ok, ale sniadania i kolacje to raczej maz dowozil :) bo codziennie te same kromki chleba i plaster wędliny... mało jak sie karmi to trzeba miec energie i w nocy zeby wstać, ja o ~20 to juz glodna byłam

Generalnie to zalezy kto na co liczy, ja po cc sama zasówalam przy noworodku, pomocy przy karmieniu, pzewijaniu, etc. nie potrzebowalam, a jedzenie dowozil mąż, więc dla mnie bylo spoko
 
Jarzebinka też tak myślę, oby się udało.
Martosia ja chodziłam do dr Janusza Kosacza świetny lekarz możesz poczytać na znany lekarz. Pl prowadził mi ciąże. Teraz jak zajde w drugą na pewno pójdę do niego.
 
Drogie mamy, uznałam, że jest to najlepsze miejsce by przestrzec przed miejscem, które zagraża dzieciom! Byłam świadkiem sytuacji, kiedy w Pobiedziskach, przy klubie, przedszkolu, nie wiem co tam teraz jest, Małych Odkrywcach, opiekunka popychała dzieci! Jeśli macie koleżanki z tego obszaru, alarmujcie... Kiedy się zatrzymałam, ta kobieta uciekła do środka i nie chciała otworzyć drzwi!
Mysle ze takie rzeczy warto zglaszac dyrekcji.. probowalas?
 
hej:)
23 tydzień ciąży, jestem z Poznania (okolic).
Zestresowana jestem ciążą - czy będzie ok z małym, porodem mniej, ważne by mały był zdrów.
lat 37 pierwsze dziecko:)
Pozdrawiam:)
 
Cześć Drogie mamy ;)
Czy jest tu jeszcze jakaś aktywna mamusia? Mam dla was super informację:) swadzędzka biedra na działyńskiego przygotowała mega ofertę, sprawdźcie same
 

Załączniki

  • image002.jpg
    image002.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry