reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Rozczaruję was dziewczyny:confused2::zawstydzona/y::no: nie ma żadnego porodu po prostu opiekowałam się babunią moją a ona neta nie ma....
Dziś jadę do położnej na sprawdzenie co we mnie piszczy ;-)bo ten masaż mi nie pomógł zbytnio:szok: wczoraj byłam na dłłłłługim spacerku z psem miałam skurcze jak diabli ale jak weszłam do domku to koniec cisza jak makiem zasiał...:zawstydzona/y:
Nie lubię i nie chce czekać ja zawsze jestem punktualna i ciężko mi to wiecie zaakceptować że muszę czekać i nie wiadomo kiedy to będzie:angry:

Nic idę pokrzątać się po mieszkanku:-(
aaaa jeszcze się dowiedziałam ze M sobie jedzie na szkolenie od 16 do 27 listopada więc będę z brzdącem małym sama:zawstydzona/y: no ale co zrobić wolę żeby teraz jechał niż w styczniu......
 
Cześć dziewczyny.
Pomóżcie.
Gdzie można prywatnie w Poznaniu wyciąć trzeci migdał dziecku??
Mamy termin z NFZ na 17 luty 2010.
A tak długo raczej nie chcemy czekać. Ze względów oczywistych. Młody mi strasznie choruje - gardło i uszy non stop zawalone.
Może wiecie, co, gdzie i jak??
 
co tu taka cisza???
Guziczek urodziłaś???

ja bylam u dentysty, pojechałam odbudować złamany ząb a skończylo się na wyrwaniu, cały ryjek mnie boli!!!! masakra! ała... nie wiem jak znieczulenie przestanie działać...auł

patrzcie:
Matka - Onet.pl Film

a ja narzekam... wstyd mi teraz.
 
Ostatnia edycja:
Słowiczek nie pomogę nie mam pojęcia gdzie wycinają prywatnie :sorry: wiem tylko tyle że koło mnie jest szpital prywatny i maja taką opcje ale nie wiem co dalej czy u dzieci itd :no:jakby co na ul.obornickiej on jest :tak:

Ilonka a to jakiś filmik przeczytałam opis :szok: ale nic poza tym mi się nie wyświetla :no:


ach i współczuję bólu powinna ci przepisać ketanol jest dość silny albo chociaż zaopatrz sie w ibuprom i coś do płukania buzi by zapalenie się nie zrobiło :sorry:

Ja w końcu kupiłam kosz do spania dla maluszka z baldachimem i wyposażeniem koszt 135zł więc myślę ze znośna cena za komfort na start ;-):-D i mój mi kupił łóżeczko a mówiłam mu że nie chce teraz umówiłam się z babką po 5-10 listopada odbiorę osobiście a go ręka swędziała :crazy:

Guziczek dasz radę :tak:teraz czekaj spokojnie aż się akcja zacznie jak teraz to zdążysz dojść do siebie wiec za długo nie czekaj :-D;-):-p

Jarzebinka pokazuj małego :-D;-)

Dziewczyny a nie wybiera się któraś na plac zabaw aktiv na obornickiej ? można i kawę wypić tam i dzieci mają co robić :sorry: ;-)
 
Gosia pochwal sie koszem, a ten filmik to po reklamie sie zaczyna.
no ja nie widzę nawet reklamy ... tak mi muli internet że może mi się pootwierać wszystko nie chce :wściekła/y:

pocieszam się że jeszcze tylko 2 miesiące będę się z tym choler..play męczyć i mam nadzieje że podłączą mi osiedlowy bo za co ja kurna płacę połączenie powinno być kilka razy szybsze niż u mojego taty na komputerze a tam śmiga osiedlowy jak głupi i a mi ciągle muli :wściekła/y:

Ilonka dam z aukcji foty ok ;-)
zastanawiałam się nad nad kolorem była raz tylko różowa ale zeszła drogo i w sumie potem stwierdziłam że jakoś dziewczynka do niebieskiego pasuje a jakby jednak się coś innego wykluło to już chłopak w różowym nie bardzo mi się widzi :-D
;-)
796307289_4


796307289_2
 
reklama
witam ...

melduję, że zyje i mam OSPĘ w domku, czy któras chętna ???? narazie tylko starszy i zobaczymy czy młodszy też się załapie :no: napewno odsunęło sie szczepienie i zobaczymy czy na miesiąc ( o ile młody nie zachoruje) albo az na 3 miesiące jeżeli jednak sie załapie :no: i kolejny tydzien z dwójką w domu :no:

nie wiem czy byłyście już na spacerku w starym ZOO, ale przy pogodzie polecam, ja byłam wczoraj i naprawde fajne miejsce na spacerek i do szaleństw dla dzieciaczków :tak:nawet poza sezonem letnim ................ :tak:

Gosia, a kołyska jest śliczna ..... :tak:

Ilonka, mnie też czeka wizyta u stomatologa, ale kiedy ..... :no:

Słowiczek, ja też nie pomogę w sprawie prywatnego gabinetu...... ja tez miałam skierowanie na wycięcie migdałków u Kacpra ale po konsultacji z innym laryngologiem zrezygnowałam :szok: a i troszke sie wystraszyłam,że teraz ma problemy tylko z katarem a potem zacznie sie zapalenie płuc i oskrzela :szok: a i ten drugi laryngolog nie polecał wycięcia w naszej sytuacji :szok: a czy Twój Łukasz byl szczepiony na PNEUMOKOKI ....... bo gdzies wyczytalamże to szczepienie może pomóc w takich zachorowaniach i u nas chyba faktycznie jest poprawa po szczepieniu ..... :tak: albo zbieg okoliczności
 
Do góry