reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
A zapomniała napisać, ile kosztuje na Obornickiej usunięcie trzeciego migdałka, tak dla wiadomości, jakby któraś chciała...cena obejmuje: zabieg, pobyt w szpitalu, konsultacja laryngologiczna, badania krwi, pobyt rodzica i dziecka w szpitalu - 2000pln. :-)
 
Słowiczek no co ty ja myślałam że o wiele mniej kasy ale niezłe zdzierają...:wściekła/y:
Myślałam że w certusie to mają na nfz ja tak miałam ale to było baaaardzo dawno temu:shocked2:
no własnie a w łape nie lepiej dać i wcisnąć się w kolejkę??tak jak gosia proponuje??
 
mój mąż tez powinien miec usuniete migdałki bo ciągle angine w domu rozsiewa! (chociaż od pół roku spokój jest) leczył się prywatnie w certusie i rzeczywiscie za usuniecie chcą od niego 2000zł

byłam do południa na junikowie, masakra, z dębca jechaismy 1h i 20min!
Mała w samochodzie dostawała wscieklizny, załowałam ze jechałam:no:
 
Cześć dziewczyny ;-)

Sempe
dlatego ja nie jadę:no: mąż pojechał sam a ja nie mam z kim Emilki nawet zostawić wiec pewnie i ona by histeryzowała co 5 minut że albo ją nogi bolą albo co inne.... w dodatku w zeszłym roku jak widziałam te tłumy:szok: to wolę jechać w tygodniu niż sie pchać :sorry2:

Guziczek coś od 2 dni się nie oddżywa może w końcu się coś u niej rozkręciło i pewnie tuli już maleństwo :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam

Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań imprezki sylwestrowej na terenie naszego miasta i zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Może znacie jakieś fajne knajpki, puby, do których można się w taką noc udać i dobrze się bawić? Chętnie skorzystam z Waszych podpowiedzi.
W kilka miejsc już dzwoniliśmy ale albo ceny są obłędne albo tylko miejsca stojące i bez jedzenie. Nam by zależało żeby rzecz jasna jedzonko było co by nocy sylwestrowej na głodniaka nie spędzić ;-) Zaznacze jeszcze, że nie ma to być bal sylwestrowy, już kilka razy byliśmy więc chcemy ze znajomymi w tym roku spróbować czegoś innego.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam
 
reklama
witam, fajny watek bo ja w sylwestra planuj lezec i sie nie rusza zeby malym sie nie chciao przyjsc na swiat, sylwestra fajnego oferuja w kaminsku pod poznaniem dwa stawy ale troche kosztuje,pozdrawiam
 
Do góry