reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

mamgabi ;-) mam nadzieję że nie będę musiała decydować się na ten kosmos:baffled: choinkowy...

m już w domku grzeczny jak nigdy hahahah nawet pomyślał o żonie i mam colę :rofl2: czy dziś jest jakiś dzień dobroci dla zwierząt czy może światowe dzień podlizywania się???:-D
 
reklama
MamaGabi nie ma już rzeźb (chyba?? bo z jednej strony nie byłam ;) ale raczej one miały być tylko w tamten weekend, pewnie nie wytrzymały.. a szkoda!), ale są stoiska świąteczne, świąteczna muzyka, sympatycznie bardzo :) a w weekend są chyba żywe zwierzaki w żłobku?
My będziemy mieli dwumetrową sztuczną choinkę :D
 
Hej
ja tylko donoszę że padam na twarz :-) młoda chora idę jutro do lekarza, sobota i rozmowa sie zbliża a ja panikuje !!!
A muszę pochwalić moje dziecię bo dzisiaj pierwszy raz zrobiła kupę na kibelku :-)
idę spać buxka
 
u mnie masakra mała chora właśnie ma 39,8 stopnii , ma katar i kaszel i do tego zaczęły jej ropieć oczka , mąż właśnie pojechał do apteki po panadol i krople dla niej, a ja umieram na plecy :-(
 
Hej,
Straszna informacja z tą forumową mama
[*] :(

U nas słonko świeci, więc poszłyśmy do mięsnego, teraz zjadłysmy śniadanko i za jakąś godzinkę ruszymy do biedronki po jabłka i masło na szarlotkę od Marcii:) A przepis na ciasto marchewkowe jest na fb:)
Dzisiaj kumpela przychodzi na obiad i na kawkę, więc muszę coś zrobić:D
I weekend ale cały zaplanowany, a ja bym sobie z chęcią posiedziała z mężusiem w domku:) Ale idziemy do znajomych oglądać nowy domek, nie mamy jeszcze nic dla nich i pomysłu zero. W weekend choinkę trzeba kupić, odwiedziny rodziców i teściów, a nie wspomnę że pierniki mieliśmy piec. Tygrynka postaram się wrzucić przepis dziś wieczorem, ale nawet nie mam go kiedy przpeisać, nada się jeszcze??? Będziesz jeszcze piec???
Rikapa zdrówka dla Ritki:)
Kozaczino kciuki zaciśnięte, na pewno się uda;D
 
hej.

my p o spacerku i mloda juz spi i zastanawiam sie czy nie dolaczyc do niej bo strasznie mi sie spac chce...glowa boli...

Tygrynka leee myslalm ze moze te rzezby jakims cudem wytrwaja,ale przy tkaiej pogodzie to rzeczywisice ciezko...ale w week i tak na stary sie przejedziemy... moze mikolaj bedzie niech gaba zobaczy,ostantio bylismy w pestce i byl "serce i rozum" i sie wcale nie bala....zaczepiala ich...

no a tak ot juz sie nei moge doczekac wyjazdu jeszcze tylko tydzien:))))) dobrze ze nic nie musze przygotowywac.....


Skrzat a moze cos ze swiatecznych ozdow im kup, widzial mna stoiskach takie duze ala lamipony albo jakis duzy swiecnzik,albo storczyka.... no nie wiem...

z mama BB przykro bardzo
[*]...
 
hej babiczki:)
mój mąż już w domku;p ale coś źle się czuje wieęc leży :baffled::confused:
Zosia śpi a ja pewnie wezmę się za obiad... schaboszczaki:-Djuż dawno nie robiłam....
Uciekam
 
reklama
Hejka,
Ja na chwilę do neta:p Szarlotka w piecu, tajine się robi więc obiad prawie gotowy:) A ja z kawkę:p Młoda spi na dworze opatulona:p
Wdziałam w Biedronce kurtyne świetlną, ale nie miałam przy sobie kasy, podobne w IKEI są za 80 zł a w biedronce za 39:D muszę męża namówic!

MamaGabi a miałam pytac jaka to ta babka ziemniaczana?
Guziczku schaboszczaki mniami:D Ja ostatnio robiłam z kością, pani mi uciachała w mięsnym 4 szt:) ale uczta była:)
Na-tuska czyzby ktoś cię podczytywał:p
 
Do góry