reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello:)
Ja chwila przy kompie, Basia rujnuje podniebną wieżę Lego, którą tatuś z umiłowaniem i cierpliwością budował. W sumie u mnie mama i babcia, pierwsz prasuje a druga obiera ziemniaki:p Ja to się umiem ustawić:D Basi znudziło się siedzenie na dole, więc przyszłyśmy na górę, to matka dopadła kompa;P
My wczoraj razem ze znajomymi pojechalismy na światełko, ale żenada, może trwało minute, ludzie aż nie mogli uwierzyć że to konieć. Z Basi spaniem nadal masakra, wczoraj już nie dalismy rady i poszliśmy spać razem z nią około 24:) Między nami zasnęła szybko! Dzisiaj choćby nie wiem co nie idzie spać popołudniu...może zaśnie wcześniej:) A ja mam mega chcicę na popcorn z Biedronki i jakiś filmik z mężem:) Może uda się dziś wieczorkiem:)
Co do placu zabaw to fajnie by było!
Witam nową przyszłą mamusię - gratulujemy fasolki, Tarnowo blisko Poznania więc pisz z nami jak najczęśćiej:)
Lilou super, ze wyjazd udany:)
Kozaczino zajrzałam dziś do Ciebie, ale Tyś w rozjazdach:p
To uciekam do moich;* Miłego dzionka1
 
reklama
hej hej:)

a ja zaraz zasne na stojaco:( mloda mi sie w nocy obudzila jkaos o 3.30 i do 5 nie spala albo nawet i dluzej bo potem juz nie patrzylam na zegarek, ja juz przed 7 musialm wstac bo koelznaka mi przyprowadza synka zebym go do szkoly prowadzala i ledwo zyje..oczywisice mlod a spia ja musze ogarnac chalupke bo dzisiaj meza kumpel przyejzdza.... i jakis obaid zrobic....

Matik witaj:) i napisz cos o sobie:)))))):-):-)

Tygrynka wow zazdroszcze ze maz tak dzisiaj cie wyreczyl...... i powodzenia z a6w, ja od dzisiaj znowu na fitness beda latac:)))))
Filonka no zdrowka:)
Jarzebinka tez zdrowka:)

no nic lece sprzatac bo naprawde zaraz zasne jak sie nie rusze....
 
Witam!

No to się poskarżyłam na swoje dziecko a ono dziś poszło spać na drzemkę bez grymasu nawet.Dzień mało atrakcyjny,tatuś wyszedł do pracy, ja też zaraz zmykam, na warcie zostaje babcia to co tu robić trzeba iść spać.:-)Miłego popołudnia dziewczyny.

Tygrys Tobie to dobrze:-)
 
Wy mnie nie straszcie, ze przed ukonczeniem 2 roku dzieci juz moga nie sypiac w dzien! ;) dla mnie to przyjemna czesc dnia- jest taki mega spokoj. Jak wlasnie teraz... Moje trzyraczki potrafia sie zdrzemnac nawet na dwie godziny, co wiecej- zdarza sie ze musze je po tych dwoch godzinach budzic, bo boje sie ze mi potem wieczorem nie zasna... Naprawde ciesze ze tak ladnie mi spia. W nocy tez super. ostatnio nocne spanie wydluzylo im sie do 12 godzin. Od 19:30 do 7:30. REWELACJA!

Lilou, nie gadaj! bylas u mnie na weselu?! kim jestes zatem?
I tak Ci zazdroszcze wyjazdu w gory... Ja bym bardzo, bardzo, bardzo chciala na narty... Moze w przyszlym roku sie uda... ech...
 
Gogana w pośpiechu teraz przegląda zdjęcia z wesela i się zastanawia kto to jest Lilou :D

siedzę w materiałach z logistyki i mimo że mi się temat spodobał to mam wrażenie że jestem głupsza niż jak zaczynałam czytać :D nie chce mi się strasznie, zwłaszcza, że to kompletnie inny styl pisania niż na socjologii i muszę przestawić myślenie, pisanie, ale czas goni...
 
Dziewczyny ale jestem nieogarnięta, w chacie sajgon, wogóle nie powinnam włączać kompa, tylko sprzątać... ale 4 dni nadrabiania:-D Teraz Staś śpi, na szczęście odwołali narty, więc mam jeszcze trochę czasu zanim przyjdzie P. No i na obiad trzeba coś wymyślić:tak: ech 4 dni pyszne jedzonko w restauracjach, a teraz samemu trzeba coś zorganizować:)

Tygrynka a co Ty z logistyką? nie znoszę:p na wskizie była z okropnym gościem:p

Gogana priv Ci wyślę ;)podpowiedź byłąm w czerwonej sukience:-Dheheh u Ciebie wszytkie były w takich:p Fajnie że Ci tak maluchy śpią w dzień. a jak zasypiają? tzn z Tobą, czy same? jejku ja czasem jednego Stasia ograrnąć nie mogę a Ty ttrójkę..no szok:)

jarzębinka a poczytaj fb:p będziesz wszytko wiedzieć o sushi;)

MamaGabi współczuję nocki:/ może to ząbki?

Ajentka wow jaki post:-D No widzisz jaki Marcelek kochany:) wybaczyłaś mi już?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

an, filona zdrówka dla dzieciaczków!

Ja dziś muszę do Jupi paku podjechać, wpłacić na rezerwację na urodzinki Oliwki, wieczorkiem wypiszę zaproszenia, jutro Oliwki rozda w przedszkolu:)

Spadam wieszać pranie...
 
Hello:)
a ja chyba obejrzę w końcu z mężem jakiś film, bo uwaga godzina 21 a dziecko śpi:-D:-):-D:-) jaki luksus;P To chyba z okazji swoich 18 miesięcy:) Myślalam, że już się nie uda jeden kryzys miała około 13 w godzinie drzemki, ale nawet ja wsadziłam do łożeczka ale chciała wyjść (do wózka nie próbowałam bo na bank by zasnęła;P) a potem koło 18 zasypiała mi na kolanach ale ją rozruszałam:) Jak Zet wrócił to jeszcze w najlepsze 1,5 h się bawili, potem o 20:30 kąpiel, mleko do łożka 5 minut i dziecka nie ma;) Więc to jej nie spanie nie wynika z nieumienia zasypiania samemy, bo dziś nawet nie płaknęła, ona chyba wyje że chce się bawić...i nie jest zmęczona:p Sama nie wiem co dalej robić, bo z tych drzemek wydaje mi się, że będzie ciężko zrezygnować, bo jak ona wstanie koło 8 to nie dotrwa na bank...no nic zobaczymy:p
Gogana no są dzieci które mało śpią:p
MamaGabi to też biedna dziś, możę u Gabi to jakieś ząbki, albo chwilowe tzw. rozwojwe!
Filona, Jarzebinka zdrówka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie razej to nei zabki u Gaby ,ona sie porpostu obudzila i nie mogla zasnac, nie plakala, wrecz przeciwnie, smiala sie,zaczepiala nas, przytualal sie glaskala itp:)))) dzisiaj wieczorem niechciala zebym ja usypiala,tylko tatus, przytulila sie do niego,zabrala mleko ode mnie i z tata:) i 10 minut i dzecko spalo:)

my mamy gosci:) meza koeldzy sa:) piwkuja i ogladaja Jacassow 3,5:-)

Skrzat a moze rzeczywisice Basi chce sie bawic albo za malo czasu z tata spedza i stad te pozne zasypianie? no nie wiem sama


a mnei cos katar znwou beirze i mjego m tez:( mamnadziej ze bardzIej mnei nie rozlozy?
 
Do góry