reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Kirklisz wszystkiego najlepszego......
Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj się.


ale zrobiło sie tutaj ciężarnie... super... witam wszystkie nowe mamusie i zapraszam do dyskusji, spotkań czy spacerków.....:tak:
Jadgmar zdrówka dla Z.... ale czemu 6 miesięcy, może jej wystarczą 2 jak Kacperkowi... drogą starszeństwa...:-D
 
reklama
hello
Krklisz wszystkiego najlepszego!!! A myślałam, że dopiero 25 kończysz tak jak ja ;p :D.

jarzębinka może masz rację i starczą jej 2 miesiące. W każdym razie nie mogę się doczekać kiedy znowu pójdzie do przedszkola bo mnie nerwowo wykańczają obie w domu. Marysia bije Zosię a ona ryczy co chwile i nic nie można przy nich zrobić.

Dziś na obiad pierogi z mięskiem własnej roboty jako próba generalna przed tymi świątecznymi.
 
Hello,
Przepraszam dziewczynki, że nic się nie odzywam, ale jakoś czasu i nastroju ostatnio brak. Podczytuje Was jednak, więc jestem na bieżąco
Krkisz wszystkiego naj naj:* Młoda jesteś:D
MamaLusia witamy serdecznie, współczuję bardzo utraty synka:( Trzymaj się dzielnie w ciąży i nastawiaj pozytywnie:)
Jagmar jak tam Zet, zdrowa już, jutro uda się wybrać do przedszkola na Mikołaja?
NabAwe wróciłaś już? Imprezki udane:D Pytałaś o moje projekty, dotyczą odpadów:p Takie śmieciowe:p Już prawie skończyłam:D Został ostatni, nad którym pracuję;P

U nas po staremu, Basia od przedwczoraj katar, pierwszego dnia woda z nosa, ale mamine sposoby podziałały i dzisiaj praktycznie lekko zapchany nosek. Witaminka C, VapoRub na noc do smarowania a tak wapno i Pyrosal 3x dziennie:) Warto go mieć w domu! Ja jeszcze jadłam jak mała byłam:p Dzisiaj przy okazji usg brzuszka Pani dr ja osłuchała i czysto.
Miłego dzionka dla wszystkich, postaram się poprawić i częściej odzywać!
 
Ostatnia edycja:
;) Dzieki dzieki ale was troche w blad wprowadziam ( tak to jest jak sie robi 10 rzeczy na raz i nie czyta przed wlkejaniem ;) ) swoje 29 a kolezanki ktora tez jest 12.grudnia 30 ;)

jagmar To Marysia rzadzi ;) ale nie martw sie pewnie to przejsciowe.

Skrzat poprawiaj sie poprawiaj ;)

Dzis zaliczylam pierwsza samodzielna wycieczke samochodowa z Julka i wyszlo ok, no i moja corka juz ma za soba 1 wizyte u ginekologa ;).
Tez tak macie jak wczoraj wyszlam na spacer stwierdzilam ze pojde ul. Strzeszynska bo osiedlem w tym sniegu nie da sie ujechac, ale szybko sie rozczarowalam bo sie okazalo ze tam ludzie tez sniegu nie odgarniaja!Az korci
zeby zadzwonic do Strazy Miejskiej bo to wcale nie byl swiezy snieg tylko lezacy od tygodnia.
 
głos oddany....:tak:

a u nas juz po zimie, :no: wczorajsza pogoda była okropna, M był z chłopcami na kulkach, a dzisiaj poszedł z Kacperkiem do Palmiarni, mielismy iśc rodzinnie, ale Kamilka chyba cos bierze, więc zostałam z nim w domku...teraz drzema... obiadek na piecu a ja mam chwilkę na kompa....:tak:
 
Normalnie jakas cisza nastala wszyscy sie przygotowuja do swiat ;). Ja mialam plan nie robic wszystkim prezentow powiedzialm ze tylko dzieci niech bede obdarowywane i na poczatku wszyscy sie zgodzili a teraz slysze ze kazdy nam cos kupil, wiec zeby nie czuc sie jak nagi w pokrzywach tez na szybko wymyslam ;(.

Jutro ide na USG bioderek i musze zaliczyc jakies sklepy, wczoraj bylam na 2h w Plazie ale na kupowanie ciuchow nie jest to duzo czasu ;). Na szczescie moja szafa jest dla mnie coraz laskawsza ;) i zaczynam wchodzic w swoje ciuchy ;).
Za to moj kochany M w piatek tak intensywnie obchodzil firmowa wigilie ze cala sobote chorowal ;) , na szczescie byla moja mama wiec jakos mu uszlo to lenistwo do14 w lozku ale faktycznie pogoda byla fatalna jak juz zeszlysmy na dol to okazalo sie ze pada i nasz spacer trwal jakies 20min (w tyl zaliczylysmy spozywczak ;) ).

Ja znow zaczyna walke z nocnikiem wczoraj dokupialm majtek bo wszystko bylo na podlodze ;(, ale dzis 2razy siku i kupa wyladowaly w nocniku zobaczymy jak bedzie dalej ;).

jarzebinka Zdrowka dla K.

jagmar Jak zdrowie Z?

Nabawe To musiala byc niezla imperzka skoro do dzis cisza ;).

Skrzat Zdrowka dla B.

Kurcze znow n ie mam weny co jutro na obiad? ;)
 
Ding dong ding dong spadł już śnieg.wmv. Ich Troje & Magda Femme i Bogusław Metz - YouTube

kurcze ciężki tydzień przede mną od 6:30 do 16 w pt do 17 masakra ale ja już jestem tak świątecznie nastawiona że hej od 2 lat uwielbiam święta nawet jak w tym roku i pierwszy raz bedę osobno z dala od mamy to ciesze sie na same święta będą nie wiem może to jest spowodowane że jest Bartek. Tydzien pewnie zleci jak strzała a w sobote padne na twarz no nic w nd sie podniose zrobie ciacho i jeszcze cos tam bedziemy robic. Ciotka dobrze ze bedzie na swieta to ona robi najwiecej ;) BArtuś dobrze sie rozwija :) nocnik to dla niego nastepny grat do wchodzenia na niego ;) nigdy nie zrobil na niego siku ani kupy.

Na obiad polecam Strogonowa z lanymi kluskami ;)

ide spac bo jutro cza rano wstac pozdrawiam paaa

Jak co WSeołych świąt ;) ale powinnam jeszcze zajrzeć
 
reklama
Krkisz miałam się poprawiać i widzisz;p....My cały weekend u moich rodziców w sumie, bo zakupy w sobotę z mamą, a zet u teściowej z Basią robili pierniki, a potem nam się nie chciało już po nocy wracać:( Od dzisiaj muszę zabrać się za porządek, mam nadzieję, do piątku zdążę wszystko oblecieć. Basi jeszcze dziś nie puściłam do Klubu Malucha, bo ma chrypę, więc wolę przed świętami nie ryzykować.
U nas prezenty już prawie kupione, został mi Zbyszko i mama;) My kupujemy sobie wszyscy:) Ja tam lubię dawać a taka okazja jest tylko raz w roku:p
Miłego dzionka!
 
Do góry