reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2022
Postów
7
Dobry wieczór wszystkim 😇🌹♥️
Wczorajsze wymioty skłoniły mnie do zrobienia testu ciążowego, zrobiłam go o różnych porach, przy literce C była mocna kreska a przy literce T ledwo widoczna z kolejnym testem trochę. Co najlepsze ze rano jest niewidoczna a wieczorem /po południu bardziej, zrobiłam chyba z 5 testów 🙈🤣 (załączę zdj)
dodam ze zaczęłam stosowac od 6 dni antykoncepcję wkładki dopochwowe (krążki) okres miałam bardzo malutki, po zrobieniu testu wyciągnęłam krążek ale zastanawiam się czy może on miał wpływ na wynik testu?
Piersi mam delikatnie nabrzmiałe.
Koleżanka poradziła mi żebym poszła pobrać krew na beta hcg i wyszło 20,67 mlu/ml
Zastanawiam się czy nie powtórzyć wyniku za kilka dni?
Pozdrawiam serdecznie 🌸
 

Załączniki

  • 3D59020A-B4D1-45C3-B95A-B7DD9B6F8351.jpeg
    3D59020A-B4D1-45C3-B95A-B7DD9B6F8351.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 384
  • D001E5B7-CA2B-4052-A764-64913667066F.jpeg
    D001E5B7-CA2B-4052-A764-64913667066F.jpeg
    208,7 KB · Wyświetleń: 146
Ostatnia edycja:
reklama
Kreska widoczna a i beta wyszła pozytywnie, wynik 20z przecinkiem to pewna ciąża.
Powtórz sobie betę za 2dni ( akutrat wypadnie dzień wolny więc tego 3dnia w piątek też możesz spokojnie zrobić ) - żeby mieć potwierdzony przyrost.
 
I beta i test wskazują ciążę. Ale trochę mnie dziwia wymioty- przy takiej becie nie powinno ich być.. I z tego, co mi wiadomo, krążek zakłada się po @... To termin @?
Powtórz koniecznie badanie za kilka dni! Ja takim niskim wskaźnikom nie ufam, bo U mnie źle się to skończyło.
Trzymam mocno kciuki!!
 
I beta i test wskazują ciążę. Ale trochę mnie dziwia wymioty- przy takiej becie nie powinno ich być.. I z tego, co mi wiadomo, krążek zakłada się po @... To termin @?
Powtórz koniecznie badanie za kilka dni! Ja takim niskim wskaźnikom nie ufam, bo U mnie źle się to skończyło.
Trzymam mocno kciuki!!
Za wymioty w ciąży nie odpowiada tylko bhcg ale też np progesteron (ja wymiotuję nawet po duphastonie), może koleżanka wymiotuje po prostu od burzy hormonów 😊
 
reklama
Bardzo Dziekuje kochane za odpowiedz😘♥️ Jeśli chodzi o wymioty to piłam alkohol dzień wcześniej i taka sama sytuacje miałam przy pierwszym zajściu w ciąże kiedy nie wiedziałam ze jestem, wymiotowałam piana i wtedy był gorzki posmak, męczyłam się od rana do popołudnia. Przy pierwszych 3 miesiącach niestety bardzo szybko miałam objawy niestety bardzo męczące bo 6 razy w tyg regularnie wymiotowałam, złe się czułam, zmęczona, podbrzusze mnie bolało strasznie, niestety straciłam ciąże najprawdopodobniej przez leki które zażywałam (wtedy kiedy nie widziałam ze jestem) i ogromny stres który miałam.
Teraz było tak samo, wymiotowałam woda i pianą, ale bez gorzkiego posmaku i miałam po prostu takie przeczucie żeby jednak zrobić test ponieważ pijąc zawsze alkohol kiedy się to zdarzyło następnego dnia czułam się dobrze.
Jeśli chodzi o ring dopochwowy to nie bardzo zrozumiałam zdanie 🙈
No nic mi nie pozostaje tylko powtórzyć badanie i umówić się do ginekologa 😏🥰
 
reklama
Po prostu się zastanawiam, po co krążek w trakcie cyklu? Krążek zakłada się po @ (chyba,że są jakieś inne, o których nie wiem), a jeśli tak, poziom bety jest niepokojąco niski..🤔
Wiedziałam,że duphaston może mieć skutki uboczne, w postaci wymiotów, ale nie spotkałam się, zeby tak działał wysoki poziom progesteronu (chco sama też brałam końskie dawki). Ale pewnie na każdego działa inaczej i ciąża ciąży nierówna..
W każdym razie, skontroluj betę!
 
Do góry