reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?!

Dołączył(a)
23 Październik 2016
Postów
2
Witam, potrzebuję trzezwego spojrzenia na to i poradę bo odchodzę już od zmysłów. Dzień przed owulacją, a także w dzień owulacji uprawiałam z partnerem stosunek przerywany bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Jestem 3 dni przed spodziewanym krwawieniem, mam jednak niepokojące mnie objawy. Moje piersi od 4 dni są bardzo powiększone i obolałe, jest to u mnie normalne przed krwawieniem jednak wydaje mi się, że zazwyczaj następowało to później i nie powiekszaly się aż tak. Ogólnie gruczoły dookoła skutków są większe niż zazwyczaj i chyba jest ich więcej. Ponad to od 4 dni utrzymuje się powiększona temperatura od 36,9 do 37,4 i miewam zawroty głowy. Od trzech dni odczuwam ból brzucha taki jak przed miesiączka, z tym, że ból odczuwalam zawsze dzień przed, nie wcześniej i nie taki. Czuje pulsowanie w podbrzuszu, jest ono z resztą odczuwalne, skurcze i straszne wzdęcie. Dodam, że wykonałam już dwa testy, ale jestem 3 dni przed spodziewanym krwawieniem i oba wyszły negatywne. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że objawy te są zwiazane z ewentualną ciążą?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam, potrzebuję trzezwego spojrzenia na to i poradę bo odchodzę już od zmysłów. Dzień przed owulacją, a także w dzień owulacji uprawiałam z partnerem stosunek przerywany bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Jestem 3 dni przed spodziewanym krwawieniem, mam jednak niepokojące mnie objawy. Moje piersi od 4 dni są bardzo powiększone i obolałe, jest to u mnie normalne przed krwawieniem jednak wydaje mi się, że zazwyczaj następowało to później i nie powiekszaly się aż tak. Ogólnie gruczoły dookoła skutków są większe niż zazwyczaj i chyba jest ich więcej. Ponad to od 4 dni utrzymuje się powiększona temperatura od 36,9 do 37,4 i miewam zawroty głowy. Od trzech dni odczuwam ból brzucha taki jak przed miesiączka, z tym, że ból odczuwalam zawsze...
Sandyy ale autorka tematu nie chce jasnosci, tylko prawdopodobieństwo, wiec liczymy :p
Wnioskuję, że jesteś na tyle genialna aby dac mi jasną odpowiedź czy jestem w ciąży czy nie? Zdumiewające. Słucham więc...?. Szukałam porady czy to, że jestem w ciąży jest mozliwe biorąc pod uwagę okoliczności i moje objawy. Porady od jak przypuszczałam osób dojrzałych i bardziej doświadczonych niż ja bo nigdy w ciąży nie byłam, a może one objawy miały podobne. Spotkałam się ze złośliwościami i żartami. Zero dojrzałości o empati nie wspomnę. Tak czy inaczej dziękuję za "rady".
 
reklama
Wnioskuję, że jesteś na tyle genialna aby dac mi jasną odpowiedź czy jestem w ciąży czy nie? Zdumiewające. Słucham więc...?. Szukałam porady czy to, że jestem w ciąży jest mozliwe biorąc pod uwagę okoliczności i moje objawy. Porady od jak przypuszczałam osób dojrzałych i bardziej doświadczonych niż ja bo nigdy w ciąży nie byłam, a może one objawy miały podobne. Spotkałam się ze złośliwościami i żartami. Zero dojrzałości o empati nie wspomnę. Tak czy inaczej dziękuję za "rady".

Zapraszam :-)

Link do: Żona nie"IDEALNA" | Facebook
 
reklama
Witam, potrzebuję trzezwego spojrzenia na to i poradę bo odchodzę już od zmysłów. Dzień przed owulacją, a także w dzień owulacji uprawiałam z partnerem stosunek przerywany bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Jestem 3 dni przed spodziewanym krwawieniem, mam jednak niepokojące mnie objawy. Moje piersi od 4 dni są bardzo powiększone i obolałe, jest to u mnie normalne przed krwawieniem jednak wydaje mi się, że zazwyczaj następowało to później i nie powiekszaly się aż tak. Ogólnie gruczoły dookoła skutków są większe niż zazwyczaj i chyba jest ich więcej. Ponad to od 4 dni utrzymuje się powiększona temperatura od 36,9 do 37,4 i miewam zawroty głowy. Od trzech dni odczuwam ból brzucha taki jak przed miesiączka, z tym, że ból odczuwalam zawsze dzień przed, nie wcześniej i nie taki. Czuje pulsowanie w podbrzuszu, jest ono z resztą odczuwalne, skurcze i straszne wzdęcie. Dodam, że wykonałam już dwa testy, ale jestem 3 dni przed spodziewanym krwawieniem i oba wyszły negatywne. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że objawy te są zwiazane z ewentualną ciążą?

Testy ciążowe są w 99% wiarygodne, więc moim zdaniem nie jesteś w ciąży, a objawy które opisujesz są typowe przed okresem, ja też tak miałam. Zawsze warto jednak wybrać się do lekarza i wtedy wszystko się wyjaśni. A zamiast na forum wystarczy wpisać w google, tu masz artykuł gdzie wszelkie objawy ciąży są bardzo dobrze opisane, więc możesz sprawdzić czy masz podobne Link do: Objawy ciąży - pierwsze, prawdopodobne i pewne objawy ciąży. Według mnie nie jesteś w ciąży ;)
 
Rozwiązanie
Do góry