reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2018
Postów
1
Więc tak. Okres zawsze występuje u mnie nieregularnie. Przez 4 lata nie miałam partnera, ale od paru miesięcy się to zmieniło. Współżyliśmy bez zabezpieczenia, dość regularnie. Ostatni raz w drugiej połowie września, później kończył poza mną. Nadmienie, iz moj partner mówi, że podczas tamtych stosunków nie kończył we mnie. Mimo wszystko spóźnia mi się okres od 2 tygodni. Zrobiłam test, jednak wyszedł negatywny. Nie mam objawów, poza kilkudniowym już plamieniem i delikatnymi bólami podbrzusza od czasu do czasu oraz wysuszeniem pochwy. Dodam też, że ostatnio przeżyłam trochę stresu i w ciagu ostatnich miesięcy straciłam na wadze około 10kg. Czy to może być ciąża czy bardziej prawdopodobna jest jakaś infekcja albo zaburzenia hormonalne ? Czy moze mam po prostu tak skąpy okres? Pomocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Biorąc pod uwagę nieregularność cykli, negatywny test ciążowy, stres i zmiany wagi w ostatniej ciąży to mało prawdopodobne, że jesteś w ciąży.
Jeśli chcesz mieć pewność to zrób wynik beta hcg z krwi. I tak jak już pisała wcześniej sunshine83 wybierz się do ginekologa - niech wyreguluje Ci cykle, a przy okazji będziesz miała antykoncepcję i nie będziesz musiała stresować się czy jesteś w ciąży (o ile jej nie chcesz) :)
mysle, ze powinnas wybrac sie do ginekologa.. chocby po to, by wyregulowac swoje cykle.
Wydaje mi sie, ze w ciazy nie jestes: test negatywny, plamenia..Na dodatek stres mogl namacic w twoim organizmie.
Pozdrawiam :-)
 
Biorąc pod uwagę nieregularność cykli, negatywny test ciążowy, stres i zmiany wagi w ostatniej ciąży to mało prawdopodobne, że jesteś w ciąży.
Jeśli chcesz mieć pewność to zrób wynik beta hcg z krwi. I tak jak już pisała wcześniej sunshine83 wybierz się do ginekologa - niech wyreguluje Ci cykle, a przy okazji będziesz miała antykoncepcję i nie będziesz musiała stresować się czy jesteś w ciąży (o ile jej nie chcesz) :)
 
Rozwiązanie
Do góry