reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoras z was boryka sie z podobnym problemem albo miala podobnie?

Dołączył(a)
21 Październik 2020
Postów
1
Hej dziewczyny, od kilku miesięcy razem z moim narzeczonym postanowiliśmy postarać się o dzidzie... wzięliśmy to na spokojnie bez stresu jednak juz 5 miesiąc bez efektu... ostatnio moje cykle trochę się przesunęłyi nie jestem w stanie określić w jaki dzień wypadnie mi @ np. W czerwcu mój cykl wynosił 25 dni, w lipcu 34, w sierpniu 24, we wrześniu 25 a w październiku 31... W październiku moj@ zaczal sie 6 a skoczył 9, od jakiegoś czasu staram się korzystać z różnych aplikacji przewidujacych owulacja tak więc z wyliczeń tych aplikacji wychodzi,że owulacja wypadła mi na 18 pazdziernika a dni plodne od 13 tak wiec na spontanie ze swoim narzeczonym wzielismy sie do roboty i stosunek odbyl sie 10 i 15 pazdziernika, od 16 pazdziernika zaczelam zauwazac u siebie delikatnie plodny sluz ale bardzo malutkie ilosci... 2 dni po stosunku w poludnie nagle poczułam dużą wilgotność jakbym sie "posiusiała" bielizna byla z przezroczystego plynu a na nim nie wielka ilosc sluzu. Przez nastepne dni sluz byl ale w niewielkich ilosciach a teraz 21 pazdziernika od 2 dni kluja mnie jajniki... oba... na zmiane a sluzu brak... czy to mozliwe ze przechodze owulacje bez sluzu? Zrobilam test owulacyjny ale wedlug instrukcji jest on negatywny bo po 5 minutach jeden pasek byl bledszy od drugiego... chociaz gdy spojrzalam po jakims dluzszym czasie oba byly tego samego koloru... sama juz nie wiem... czy ktoras z was miala podobnie? Czy test owulacyjny po 10 minutach jesy juz niewiarygodny? Czy powinnam wykonac tes ciazowy 14 dni po stosunku?
 
reklama
U mnie śluz raz jest raz go nie ma. Zawsze bolały mnie jajniki podczas owu a sluzu brak. Gdy zaszlam w ciąże kochalismy się niby w dni płodne ale ani nie bylo śluzu ani bólu jajników. Dziś niby jestem 4 dni po owu a mam taki śluz.... kobieta to zagadka
 
Jeśli jest owulacja sluz musi być zawsze ale nie zawsze my to czujemy. Aby mieć 100% pewnosci co do tego kiedy jest owulacja i czy w ogóle jest polecam wizyte u ginekologa bo testy bywają zawodne. Jeśli nie przyjdzie miesiaczka wtedy zrob test :)
Powodzenia
 
Sarita90 nie wiem jakiej masz firmy testy owu ale na moich jest napisane ze wynik jest wiarygodny do 10 min, mi akurat sie zreszta nie zdarzylo zeby ta kreska jeszcze pozniej ciemniala. Jak wyjdzie pozytywny to owulacja bedzie po 24-36h. Sluzu plodnego to ja na bieliznie ani jakos "na zewnatrz" nie zaobserwowalam w trakcie owulacji, moze byl ale gdzies gleboko... Takze roznie bywa. Pomimo ze mam problem z poronieniami, to owulacje mam i potwierdzona wiec tak bardzo sie tym sluzem nie sugeruj, bo on raczej nie musi byc widoczny na 1 rzut oka, ja go nie widzialam u siebie a owulacje mi potwierdzaja i testy i badania 7 dpo no i to ze 2 razy bylam we wczesnej ciazy...
 
Przy rozchwianych cyklach, takich, jak Twoje, sprawdzanie owulacji na aplikacji trochę mija się z celem, bo to będzie loteria.
Powinnaś się umówić do gina i z nim monitorować cykl :)
 
Hej dziewczyny, od kilku miesięcy razem z moim narzeczonym postanowiliśmy postarać się o dzidzie... wzięliśmy to na spokojnie bez stresu jednak juz 5 miesiąc bez efektu... ostatnio moje cykle trochę się przesunęłyi nie jestem w stanie określić w jaki dzień wypadnie mi @ np. W czerwcu mój cykl wynosił 25 dni, w lipcu 34, w sierpniu 24, we wrześniu 25 a w październiku 31... W październiku moj@ zaczal sie 6 a skoczył 9, od jakiegoś czasu staram się korzystać z różnych aplikacji przewidujacych owulacja tak więc z wyliczeń tych aplikacji wychodzi,że owulacja wypadła mi na 18 pazdziernika a dni plodne od 13 tak wiec na spontanie ze swoim narzeczonym wzielismy sie do roboty i stosunek odbyl sie 10 i 15 pazdziernika, od 16 pazdziernika zaczelam zauwazac u siebie delikatnie plodny sluz ale bardzo malutkie ilosci... 2 dni po stosunku w poludnie nagle poczułam dużą wilgotność jakbym sie "posiusiała" bielizna byla z przezroczystego plynu a na nim nie wielka ilosc sluzu. Przez nastepne dni sluz byl ale w niewielkich ilosciach a teraz 21 pazdziernika od 2 dni kluja mnie jajniki... oba... na zmiane a sluzu brak... czy to mozliwe ze przechodze owulacje bez sluzu? Zrobilam test owulacyjny ale wedlug instrukcji jest on negatywny bo po 5 minutach jeden pasek byl bledszy od drugiego... chociaz gdy spojrzalam po jakims dluzszym czasie oba byly tego samego koloru... sama juz nie wiem... czy ktoras z was miala podobnie? Czy test owulacyjny po 10 minutach jesy juz niewiarygodny? Czy powinnam wykonac tes ciazowy 14 dni po stosunku?
To ponieważ miałaś regularne cykle, a obecnie takie nie są to należy udać się do ginekologa i zbadać hormony. Może się okazać, że są zaburzone. Wówczas może się okazać, że nie masz owulacji. Z całą pewnością starania będą wtedy frustrujące i bezowocne
 
reklama
Do góry