reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś z Was tak miała? Pomocy.

Katarzyna99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2020
Postów
46
Witam Was.
Jestem po owulacji potwierdzonej monitoringiem. Owulację miałam okolo 7-8 dni temu. Od 3 dni coś się dzieje dziwnego. Leje się że mnie jakaś wydzielina. Jest to jakiś rzadki kremowy bezwonny śluz. Rano wstaje już jest bach leci... Potem w ciągu dnia też. Bez wkładki nie da rady bo majtki mokre. Czy któraś z was tak miała i może to był objaw po zapłodnieniu? Infekcja to raczej nie jest bo to coś co leci jest bezwonne nic mnie nie piecze i nie swędzi. I miałam robione badania na czystość pochwy bo przygotowujemy się do insyminacji.
 
reklama
Cokolwiek to by nie było to objawów ciąży nie ma po 4 dniach od owulacji
Witam Was.
Jestem po owulacji potwierdzonej monitoringiem. Owulację miałam okolo 7-8 dni temu. Od 3 dni coś się dzieje dziwnego. Leje się że mnie jakaś wydzielina. Jest to jakiś rzadki kremowy bezwonny śluz. Rano wstaje już jest bach leci... Potem w ciągu dnia też. Bez wkładki nie da rady bo majtki mokre. Czy któraś z was tak miała i może to był objaw po zapłodnieniu? Infekcja to raczej nie jest bo to coś co leci jest bezwonne nic mnie nie piecze i nie swędzi. I miałam robione badania na czystość pochwy bo przygotowujemy się do insyminacji.
 
Zdaje sobie z tego sprawę, że po takim krótkim czasie nie mogę się spodziewać objawów ciąży. Czytałam, że dziewczyny tak miały po zapłodnieniu.
Zapłodnienie nie daje żadnych objawów. Objawy występują po implantacji 6-12 dni po owulacji. U Ciebie śluz pojawił się 4-5 dni po. Więc z ciąża nie ma nic wspólnego. To że nie piecze czy nie swędzi nie znaczy, że nie ma infekcji. Ja miałam bez takich objawów, dowiedziałam się o niej przy okazji kontroli u ginekologa.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to w ciąży możesz być.

Polecam wizytę u ginekologa.
 
Zapłodnienie nie daje żadnych objawów. Objawy występują po implantacji 6-12 dni po owulacji. U Ciebie śluz pojawił się 4-5 dni po. Więc z ciąża nie ma nic wspólnego. To że nie piecze czy nie swędzi nie znaczy, że nie ma infekcji. Ja miałam bez takich objawów, dowiedziałam się o niej przy okazji kontroli u ginekologa.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to w ciąży możesz być.

Polecam wizytę u ginekologa.
Tak jak pisałam wcześniej. Jestem świeżo po badaniu czystości. Infekcji nie mam napewno. Dodam, że jestem pod stałą kontrolą ginekologa.
 
reklama
Tak jak pisałam wcześniej. Jestem świeżo po badaniu czystości. Infekcji nie mam napewno. Dodam, że jestem pod stałą kontrolą ginekologa.
Jeżeli jesteś pewna, że to nie infekcja, to nie wiem skąd ten śluz. Chociaż, nie napisałaś co to znaczy świeżo? Wczoraj? Być może coś się zaczyna rozwijać?

Jeżeli cię on niepokoi, to mimo stałej opieki lekarza, udałbym się na wizytę.

Nie zmienia to jednak faktu, że na objawy ciąży za wcześnie.

Poczekaj i zrób test lub betę w terminie miesiączki.
 
Do góry