reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży???

Agnieszka37l

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2019
Postów
15
Mam taki problem otóż ostatnia miesiączkę miałam 24.10. Biorę tabletki antykoncepcyjne 1,2, listopada wapolżylam z mężem wczoraj tj 14. 11 i 15.11 listopada mam różowy śluz jest go sporo mam uczucie że cały czas jest tam mokro. Dodam że od 15 października brałam sterydy i leki przeciwbólowe oraz Niesteroidowe leki przeciw zapalne czy te leki mogły osłabić działanie tabletek antykoncepcyjnych i czy mogę być w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Rozumiem. Mi kiedyś ginekolog powiedział, że różne rzeczy mogą osłabić działanie tabletek. Zresztą, żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Myślę, że badanie z krwi i wizyta u ginekologa powinny rozwiązać Twoje wątpliwości.
Wiele czynników może mieć wpływ na jakość antykoncepcji. Jeśli się martwisz, zrób jutro badanie beta hch
Martwię się ponieważ nie jest to odpowiednia dla mnie pora na kolejną ciąże ponieważ mam poważne problemy ze zdrowiem. A w ulotkach leków które biorę nic nie pisze ze osłabiają działanie tabletek anty.
 
Rozumiem. Mi kiedyś ginekolog powiedział, że różne rzeczy mogą osłabić działanie tabletek. Zresztą, żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Myślę, że badanie z krwi i wizyta u ginekologa powinny rozwiązać Twoje wątpliwości.
 
Rozwiązanie
Do góry