reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

dasha97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
40
Witajcie , uprawiałam seks z moim partnerem dzień przed owulacją i w dzień owulacji (26.12 i 27.12 ) partner doszedł we mnie . Po kilku dniach zaczęły mnie bolec piersi ( najbardziej sutki ) potem doszedł ból podbrzusza zupełnie jak na miesiączkę a do miesiączki jeszcze tydzień . Na test jeszcze trochę za wcześnie i na objawy ciąży chyba też
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie na początku bolały sutki... i całe dnie na początku było mi niedobrze co skłoniło mnie do zrobienia testu (2 dni przed terminem miesiączki ) i wyszła już druga kreska

Musisz jeszcze chwile cierpliwie poczekać :)
Myślę,że te objawy generuje głównie Twoja podświadomość [emoji846] postaraj się o tym nie myśleć i w dniu spodziewanej @ zrób test, ew dwa dni wcześniej idź na betę będziesz miała czarno na białym
 
Trudno powiedzieć czy na tym etapie odczuwasz już jakieś symptomy czy to po prostu głowa generuje te odczucia.

Nie chce Ci narobić nadziei, ale u mnie pierwszą oznaką ciąży było powiększenie piersi - dokładnie takie jak mam zawsze przed okresem, ale o tydzień za wcześnie. Byłam przekonana, że to niemożliwe i sobie wkręcam. No, ale okazało się, że jednak nie i czekamy teraz na dzidziusia :)

Życzę cierpliwości i pozytywnego wyniku testu 😊
 
Niestety jak kobieta pragnie dziecka, to jest w stanie się doszukiwać wszelkich objawów u siebie.
Na test za wcześnie, postaraj się uzbroić w cierpliwość i nie fiksować.
U mnie w pierwszej ciąży pierwszym objawem była bolesność piersi, ale pojawiła się dopiero w 28-29 dniu cyklu.
 
reklama
reklama
U mnie pierwsze objawy ciąży były identyczne jak przy PMS i nawet nie podejrzewałam, że mogę być w ciąży. Nawet się zdziwiłam jak test mi wyszedł pozytywny ;) Za to w cyklach, w których nie zaszłam, a liczyłam na ciążę, miałam wszystkie książkowe objawy ciąży.
 
Do góry