reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Czy mogę być w ciąży ?

dasha97

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witajcie , uprawiałam seks z moim partnerem dzień przed owulacją i w dzień owulacji (26.12 i 27.12 ) partner doszedł we mnie . Po kilku dniach zaczęły mnie bolec piersi ( najbardziej sutki ) potem doszedł ból podbrzusza zupełnie jak na miesiączkę a do miesiączki jeszcze tydzień . Na test jeszcze trochę za wcześnie i na objawy ciąży chyba też

reklama

Kazumi

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Trudno powiedzieć czy na tym etapie odczuwasz już jakieś symptomy czy to po prostu głowa generuje te odczucia.

Nie chce Ci narobić nadziei, ale u mnie pierwszą oznaką ciąży było powiększenie piersi - dokładnie takie jak mam zawsze przed okresem, ale o tydzień za wcześnie. Byłam przekonana, że to niemożliwe i sobie wkręcam. No, ale okazało się, że jednak nie i czekamy teraz na dzidziusia :)

Życzę cierpliwości i pozytywnego wyniku testu 😊

Wesoła_Aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No niestety trzeba się wykazać odrobiną cierpliwości i zaczekać na rozwój zdarzeń. Ja po owulacji także też czekam i znam ten ból. :baffled: Wytrwałości życzę ;)

c_or_nelia

Rozwiązania
0
To chyba oczywiste, że skoro uprawiasz seks to możesz być w ciąży, więc nie rozumiem czemu nas o to pytasz.

Liily

Rozwiązania
0
Myślę,że te objawy generuje głównie Twoja podświadomość postaraj się o tym nie myśleć i w dniu spodziewanej @ zrób test, ew dwa dni wcześniej idź na betę będziesz miała czarno na białym

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niestety jak kobieta pragnie dziecka, to jest w stanie się doszukiwać wszelkich objawów u siebie.
Na test za wcześnie, postaraj się uzbroić w cierpliwość i nie fiksować.
U mnie w pierwszej ciąży pierwszym objawem była bolesność piersi, ale pojawiła się dopiero w 28-29 dniu cyklu.

reklama

Peeszet

Rozwiązania
1
U mnie pierwsze objawy ciąży były identyczne jak przy PMS i nawet nie podejrzewałam, że mogę być w ciąży. Nawet się zdziwiłam jak test mi wyszedł pozytywny ;) Za to w cyklach, w których nie zaszłam, a liczyłam na ciążę, miałam wszystkie książkowe objawy ciąży.

MamoveKate

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
dasha97 u mnie podobna sytuacja ;) 26,27 seks i po ok tygodniu zaczęły bolec piersi... do tego wczoraj miałam jasnoróżowe plamienie (implantacyjne?)... czekam do piątku, wtedy powinna być @. Jak nie przyjdzie to w sobotę testuję ;)
Daj znać jak u Ciebie 😉

reklama
Do góry