reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
5
Cześć dziewczyny mam pytanie czy tylko mi się wydaje czy jest tam druga kreska test zrobiłam 3 dni przed spodziewana miesiączka , staramy się z partnerem od roku , zawsze nie było nic jedna krecha a teraz widać jakiś cień
IMG_20201220_231657568.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny mam pytanie czy tylko mi się wydaje czy jest tam druga kreska test zrobiłam 3 dni przed spodziewana miesiączka , staramy się z partnerem od roku , zawsze nie było nic jedna krecha a teraz widać jakiś cień
Zobacz załącznik 1217320
może i jest cień cienia cienia... Ale to jest pink one lubią przekłamywać więc zrobiłabym ponownie jutro testem innej firmy.
 
Tak na tym widać, więc prawdopodobnie rym razem się udało! Teraz tylko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze🤞🤞🤞 Najlepiej idź na betę bo już powinna coś wykazać skoro wychodzą kreski i bedziesz mieć pewność 🙂
 
Tak na tym widać, więc prawdopodobnie rym razem się udało! Teraz tylko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze🤞🤞🤞 Najlepiej idź na betę bo już powinna coś wykazać skoro wychodzą kreski i bedziesz mieć pewność 🙂
IMG_20201221_123230641.jpg

Mam nadzieję ale za bardzo się nakręcam ale powiem tak kiedy tak miałam 1 test ale zrobiłam na drugi dzień 3 i jedna mocna nawet cienia nie było a tu drugi test i to samo nawet troszkę bardziej widać mam dostać okres za 2 dni więc zobaczymy mam wielką nadzieję taki prezent na święta piękny by był
 
reklama
reklama
To jeśli jesteś w ciąży i jeszcze 2 dni do @, to w święta na pewno Ci już wyjdzie jednoznaczny wynik 😊 i będzie piękny prezent
Mam taką wielką nadzieję hehe piękny prezent i zakończenie roku i początek czegoś nowego ,chodź strasznie się boje ze sobie to wkręcam bo pragnę dziecka i od roku się staram ale żeby dwa razy test był z taka lekka kreska może akurat zobaczymy jeszcze oby
 
Do góry