reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2022
Postów
12
Moje cykle są regularne 28 dni. Dostalam miesiaczke 3 czerwca, przytulałam się z partnerem 25 czerwca. Miesiaczke dostałam 28 czerwca, a powinnam dostać miesiączkę 1 lipca. Miesiączka jest słabsza niż zwykle, bo zwykle pierwsze dni leje ze mnie jak z cebry, a teraz w te dni słabo leci, ale potrzebna jest podpaska. Czy jest możliwe ze zaszłam w ciążę?
 
reklama
Moje cykle są regularne 28 dni. Dostalam miesiaczke 3 czerwca, przytulałam się z partnerem 25 czerwca. Miesiaczke dostałam 28 czerwca, a powinnam dostać miesiączkę 1 lipca. Miesiączka jest słabsza niż zwykle, bo zwykle pierwsze dni leje ze mnie jak z cebry, a teraz w te dni słabo leci, ale potrzebna jest podpaska. Czy jest możliwe ze zaszłam w ciążę?
Trudno powiedzieć. Jedynie badanie bety z krwi pokaże czy jest taka szansa. Może to być plamienie implantacyjne, ale również miesiączka. Czasami się zdarzają różne udziwnienia w menstruacji, ja np. miałam czasami tak w upały, że wgl jeden miesiąc nie dostawałam miesiączki. Także najlepiej zainwestować 30 zł i zrobić betę z krwi i wtedy będzie wynik oczywisty.
 
3 dni od stosunku to za krotko na jakiekolwiek objawy ciazowe, nawet plamienie implantacyjne. Organizm kobiety to nie maszynka i czasem cykl sie zmienia lub jest inny od poprzednich. Wiele czynnikow na to wplywa. Na jakikolwiek test jest za wczesnie.
 
Moje cykle są regularne 28 dni. Dostalam miesiaczke 3 czerwca, przytulałam się z partnerem 25 czerwca. Miesiaczke dostałam 28 czerwca, a powinnam dostać miesiączkę 1 lipca. Miesiączka jest słabsza niż zwykle, bo zwykle pierwsze dni leje ze mnie jak z cebry, a teraz w te dni słabo leci, ale potrzebna jest podpaska. Czy jest możliwe ze zaszłam w ciążę?
Używając zwrotu „miesiączka” rozumiem to jako krwawienie miesiączkowe a więc ciąży z tego nie ma. To, ze miesiączka przyszła 4dni wcześniej jest normalne, zupełnie jak i opóźnienie. Cały czas powtarzam wielu dziewczynom, ze nie jesteśmy szwajcarskim zegarkiem i różne rzeczy z organizmem mogą się dziać.
 
Do góry