reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy?

I

ilovemyman

Gość
Od czterech miesiecy biore tabletki regularnie,lecz boje sie ze moge byc w ciazy poniewaz mam pewne objawy..Razem z chlopakiem nie zabezbieczamy sie dodatkowo i on konczy we mnie. Jestem osoba dosyc nerwowa,ale ostatnio to nasililo sie do granic mozliwosci,brakuje mi w kazdej potrawie soli,piersi staly sie wieksze i wrazliwe,brzuch stal sie jakby okraglejszy. Nie wiem co mam myslec,ani tez co powiedziec chlopakowi..pomocy! :(
 
reklama
Moim zdaniem, jeśli bierzesz tabletki regularnie (i dopiero od 4 miesięcy) bardziej stawiałabym na to, że hormony Ci się jeszcze nie unormowały albo masz źle dobrane pigułki. Idź do lekarza i opisz mu co się dzieje. Wg mnie przy zażywaniu tabletek (REGULARNYM) szanse na zajście w ciąże są znikome. Więc nie stresuj się na zapas, kup test ciążowy jeśli Cię to uspokoi ale przede wszystkim do ginekologa się wybierz- niech Ci tabletki zmieni może.
 
Przy regularnym braniu tabletek też zdazały się ciąze. Szansa jest zawsze bo zadna metoda nie daje 100% pewności. Szanse że to ciaża wynoszą jakiś 1%
 
Wlasnie balam sie,ze za krotko biore te tabletki,ale uspokoilas mnie. A jeszcze chcialam dodac,ze w sierpniu ominelam okres,znaczy przeszlam od razu do tabletek czynnych,przez co caly miesiac nie mialam okresu,a kiedy w koncu nadszedl to trwal 3 dni (gdzie ZAWSZE moj okres trwa 7-8 dni),nie wiem czy to moglo miec jakis wplyw.
 
reklama
To jest zawsze granie na hormonach i tak naprawde ciezko przewidziec reakcje na ich przyjmowanie:) Może faktycznie te konkretnie proszki nie sa dla Ciebie, orgaizm adaptuje się do pół roku więc jeśli nie bedziesz z nich zadowolona to poproś o zmiane, na rynku jest ich sporo. Ja kiedyś dobrze reagowałam na hormony teraz niestety nic nie moge brac:/

Aha i proszki daja pełna ochrone juz po miesiacu stosowania:)
 
Do góry