reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy mogę przerwać przyjmowanie leku clostilbegyt?

Loli05

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Czesc dziewczyny,mam pytanie.biore clostilbegyt od 2 miesiecy,mam brac jeszcze kolejne 2 miesiace zeby poprawic owu.Moje pytanie czy moge odpuscic jeden miesiac i nie brac?i pozniej znow zaczac?czy cos sie stanie?chce odpuscic ze wzgledow osobistych nie dlatego ze sie zle czuje po nim.Nie mam zabardzo jak sie skontaktowac z lekarzem poza smsami.
Dziekuje:)

reklama

Estta

Rozwiązania
0
Mysle ze tak. Ja brałam miesiac potem lekarz zalecil przerwe. Także mysle ze to nie ma znaczenia ale dla pewności upewnij sie u swojego lekarza

Loli05

Rozwiązania
3
Mysle ze tak. Ja brałam miesiac potem lekarz zalecil przerwe. Także mysle ze to nie ma znaczenia ale dla pewności upewnij sie u swojego lekarza
Hej,to bralas miesiac a jaka dawke?i potem miesiac przerwy i ile pozniej cykli znow bralas?udalo sie zajsc?dzieki za info:)

Estta

Rozwiązania
0
Bralam 1 tabl.przez 5 dni a teraz mam miesiac przerwy. Nie udało sie.

Do góry