reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciążę?

Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
9
Witam potrzebuję porady zastanawiam się czy mogłam zajść w ciążę i nie mogę się doczekać żeby to sprawdzić. Wstawiam dodatkowo zdjęcie mojego kalendarzyka. Bardzo chciałabym mieć dziecko z wyliczeń wychodziło by że to końcówka 3 tygodnia. Od kilku dni mam pewne objawy bóle podbrzusza, zawroty głowy, mdłości odczuwam większe zmęczenie i coś czego ja nie zauważyłam tylko mój chłopak czyli wahania nastroju. Te objawy mogą świadczyć również o zbliżającej się miesiączce ale mam cichutką nadzieję że to ciąża. Czy jest jakaś możliwość żebym mogła sprawdzić to teraz ?
Edit. Miesiączka spóźnia się 4 dzień i nic nie zapowiada się na to aby miała nastąpić. Robiłam test w poniedziałek i wyszedł negatywny. Zaczekać jeszcze jeden dzień czy zrobić drugi test już dziś? Objawy dalej występują w niektóre dni mdłości są nasilone w inne mniej nie wiem kiedy powtórzyć test żeby wynik nie był przekłamany. Proszę o odpowiedzi czy któraś z mam miała podobnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dowiedziałam się o ciąży dopiero w dniu planowanej @. Nie miałam żadnych objawów ciąży :) do teraz nie mam po za rosnącym brzuchem i furiacją. Także poczekaj na spokojnie :) trzymam kciuki
Witam potrzebuję porady zastanawiam się czy mogłam zajść w ciążę i nie mogę się doczekać żeby to sprawdzić. Wstawiam dodatkowo zdjęcie mojego kalendarzyka. Bardzo chciałabym mieć dziecko z wyliczeń wychodziło by że to końcówka 3 tygodnia. Od kilku dni mam pewne objawy bóle podbrzusza, zawroty głowy, mdłości odczuwam większe zmęczenie i coś czego ja nie zauważyłam tylko mój chłopak czyli wahania nastroju. Te objawy mogą świadczyć również o zbliżającej się miesiączce ale mam cichutką nadzieję że to ciąża. Czy jest jakaś możliwość żebym mogła sprawdzić to teraz ? Zobacz załącznik 1012054
Jest za szybko aby to sprawdzić i pewnie też za szybko aby jakiekolwiek objawy wystąpiły :)
Jak wyznaczasz owulacje? Czy tylko sugerujesz się kalendarzykiem?
 
reklama
Teraz nie sprawdzisz , objawy są ,albo w Twojej głowie ,albo na @ , nie ma co się nakręcać ,szanse są poczekaj do terminu @ i zrób test jeśli nie przyjdzie , trzymam kciuki na 2 kreski
 
Do góry