reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czy mój maluch ma prawidłową wagę?

Wuka

Zaangażowana w BB
Witam
Muszę się poradzić, wczoraj byłam na usg (1 dzień 27 tygodnia) i mój synek waży 779g. Lekarz mówił, że wszystko w porządku i w zasadzie mu ufam ale jakoś trochę się martwię czy aby to nie za mało,co więcej na innym portalu natknęłam się na temat dziewczyny z 27tc, dziecko z wagą 800g i wg jej lekarza waga za niska...
Ile ważyły wasze dzieci na tym etapie ciąży? Może nie potrzebnie histeryzuję?

reklama

paulinka88

Mama Mikołajka i Marcelka
Mój Marcel w 27t3d ,miał 1300 g. Urodził się w 33tc z wagą 2840 g i 51 cm. Gdyby dotrwał do terminu miałby podobno między 4,5 a 5 kg:)

Wuka

Zaangażowana w BB
no to widzę, że mój mały jeszcze ma czas nadgonić:)
paulinka no to konkretny twój maluszek był:) a jeśli można wiedzieć czemu tak wcześnie ciąża rozwiązana, miałaś zagrożoną?

reklama
spokojnie, wszytsko jest ok, Twój maluszek ma jeszcze troszkę czasu na przybranie na wadze. Mój synek na tym etapie ważył chyba ok 800 g, a urodził się z waga 3800 :-) Powodzenia :-)

reklama
Do góry