reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moje cykle są regularne?

Karolina93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2015
Postów
516
Miasto
Toruń
Witajcie,
tytuł może być mylący, lecz nie wiedziałam jak to zatytułować :) otóż chciałabym się Was zapytać, wzorując się na waszym doświadczeniu bądź wiedzy, czy moje cykle są niepokojące? w tym roku długość cykli wynosiła: 31, 34, 30, 32, 33, 28, 33, 32, 46, 34.
W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej idę do ginekologa na kontrolne badania, itp itd:) z partnerem staramy się o maleństwo i nagle zaczynają człowieka interesować takie tematy:)
oraz czy kobitkom, które mają podobne cykle, długo zajęło zajście w upragnioną ciąże?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Są w miarę regularne, tylko ten jeden 46 dniowy dziwny, coś tam się działo. Proponuję poobserwować cykle - temperatura poranna, śluz, ew. szyjka. Porobić notatki. Na pewno zauważysz pewne prawidłowości, łatwo rozpoznasz czas owulacji (na oko można przyjąć, że to ok. 18-20 dnia cyklu przy tej długości) i będzie wam łatwiej działać.

Moje cykle 30-33 dni. Zaciążenie bezproblemowe, od razu.
 
mi się wydawało, że również mi się udało zaciążyć ale dostałam dziś chyba okres, mówię chyba bo jest dość mniej obfity niż był zazwyczaj :) tam gdzie mam ten 46-dniowy cykl to był dość stresujący okres, miałam warunkowy test na studiach i oj, się stresowałam przez dobre 2 tyg:) na szczęście wszystko poszło dobrze:) wiem mniej więcej kiedy mam płodne, tego się nie da u mnie zauważyć:) lecz powiedz mi kochana w jaki sposób mierzyłaś temperaturę? gdzie? i kiedy?
 
Codziennie rano o tej samej porze tuż przed wstaniem :tak: Gdzie to wszystko jedno, byle zawsze w tym samym miejscu i tym samym sprzętem.
A test robiłaś? Może jednak ciąża ;) Albo się jeszcze okres rozkręci.
 
Robiłam dwa dni temu kreska słabiutka sie pojawiła i zaraz zniknęła oraz dzisiaj rano ale nic sie nie pojawiło :-( i zaraz po tym dostałam plamienia i coraz większe są:-) myśle ze sie rozkręci :-)
 
dokładnie tak jest ze mną, dopiero miesiąc się staramy o maleństwo a ja już zgłupiałam... :) wydawać by się mogło, że planowanie rodziny to takie łatwe...
 
reklama
Czasem wszystko jest prawidłowe, owulka no wszystkie warunki, a ciąży brak :-p No niestety Siła wyższa ;-) Miesiąc to jeszcze nic, powodzenia.
 
Do góry