reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy moze byc ze jestem w ciazy ??

Rozwiązania
0
Cześć
Staramy się o dzidziusia, ostatnio było drugie podejście dzień przed owulacja, i w dniu owulacji.
Ogólnie nie mam żadnych objawów, jedynie w sobotę czułam się poprostu jak bym miała dostać okres wczoraj powinnam dostać okres natomiast narazie cisza...
Pierwszy test zrobiłam w sobotę wyszedł negatywnie i wczoraj rano zrobiłam drugi i też negatywny.
Miesiączki mam zawsze regularnie ewentualnie dzień przed planowaną trochę mnie to dziwi testy negatywnie i okresu też brak .
Jak sądzicie czy robić jutro rano test czy czekać.
Pierwsze podejście wyszło negatywnie
Drugie podejście czekamy
Tak bardzo bym chciała już zajść w ciąże, i nie wiem czy nie za bardzo przesadzam trochę. To chyba psychika instynktu macierzyńskiego...

reklama

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
powiem tak przy pierwszym podejsciu okres mi sie spoznial 10 dni a tak sie nakrecilam na ciąże że pozniej bylo wielkie rozczarowanie.... jak odpuscilam psychicznie to sie udalo, zrobilam test bardziej z ciekawości i nie dowierzałam że za drugim razem sie udało bo w pierwszej ciąży robilismy badania i mąż musiał brać leki i mimo że bardzo chcialam zajsc w ciąże teraz to z tyłu głowy miałam że może to potrwać o wiele dłużej niż za pierwszym razem :) A więc głowa do góry wrzuć na luz. Ja bym poszła na bete np w środe i już testów nie robiła żeby sie nie nakrecac

BetiPS

Rozwiązania
1
A czemu miałabyś wyjść na głupią? To jest badanie krwi jak każde inne. Szkoda kasy na zwykłe testy

Guziczek9319

Rozwiązania
0
Pierwszy test robiłam 3 dni po spodziewanej miesiączce ale był negatywny. Poczekalam aż będzie tydzień po Om i test wyszedł pozytywny :) poczekaj jeszcze.

Do góry